ЧОЛОВІК БУВ НА РОБОТІ, Я ГОТУВАЛА СНІДАНОК ДІТЯМ. І ТУТ МЕНІ НА ТЕЛЕФОН ПРИЙШЛО ФОТО, НА ЯКОМУ МІЙ ЧОЛОВІК БУВ З КРАСИВОЮ МОЛОДОЮ ДІВЧИНОЮ. А ДАЛІ ДОБРОЗИЧЛИВЕЦЬ МЕНІ РОЗПОВІВ, ЩО У МОГО ЧОЛОВІКА ВЖЕ ДАВНО Є ІНША ЖІНКА. Я СИЛЬНО РОЗПЛАКАЛАСЯ, НЕ МОГЛА ПОВІРИТИ, ЩО ЦЕ ПРАВДА, АДЖЕ В СІМ’Ї МІЙ ЧОЛОВІК БУВ ДУЖЕ ТУРБОТЛИВИМ І НІКОЛИ НЕ ВИКЛИКАВ НІЯКИХ ПІД0ЗР

 

Моє сімейне життя не можна назвати простим, але я можу сказати, що була щасливою. У нас все було традиційно – познайомилися, почали зустрічатися, одружилися. Спочатку жили дуже бідно, але ми обоє багато працювали, тому з часом у нас з’явився достаток.

Коли ми трохи стали на ноги, ми вирішили народжувати дітей. Народжували разом, чоловік завжди був поряд, це було дуже зворушливо. Чоловік був неймовірно турботливий і терплячий. Щоб мені було легше, він на місяць взяв відпустку і ні на хвилину не відходив від нас. Ми разом вчилися піклуватися про дитину.

Я зрозуміла, що поряд зі мною надійний чоловік, тому наважилася на другу дитину. Після народження другого малюка, чоловік все повторив. І знову мені була дуже приємна така його турбота. Діти підростали, а наші з чоловіком стосунки ставали все міцнішими. Я була вдячна долі за такого чоловіка поруч з собою. Для жінки це велике щастя – турботливий чоловік. Всі подруги відверто мені заздрили.

Я була засліплена любов’ю і турботою. Але одного разу все перевернулося. Чоловік був на роботі, я готувала сніданок дітям. І тут мені на телефон прийшло фото, яке засвідчувало факт зради чоловіка. На фото мій чоловік був з красивою молодою дівчиною. А далі доброзичливець мені розповів, що у мого чоловіка вже давно є коханка.

Першою моєю реакцією була паніка – я сильно розплакалася, не могла повірити, що це правда. Розмірене і спокійне життя нашої дружної сім’ї в одну мить опинилася над прірвою. Я вирішила не розповідати чоловікові  про це. Хотіла спочатку подивитися на його поведінку після такого вчинку. Але особливих змін я не побачила. Чоловік і далі був люблячим і турботливим, і жодного разу нічим і ніяк себе не видав.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩