ІВАН З МАРІЄЮ ВЖЕ 10 РОКІВ В ШЛЮБІ. ТОЙ ДЕНЬ ВОНИ ЧЕКАЛИ МІСЯЦЬ, ІВАН ЗБИРАВСЯ СВІЙ ВИХІДНИЙ ПРИДІЛИТИ СІМ’Ї. В 10 ГОДИН ВСІ СТОЯЛИ НА ПОРОЗІ, ЯК НЕСПОДІВАНО ЧОЛОВІКОВІ ХТОСЬ ЗАТЕЛЕФОНУВАВ. ВІН РОЗМОВЛЯВ ПОСМІХАЮЧИСЬ, А ПОТІМ ВСУНУВ В РУКИ МАРІЇ 500 ГРИВЕНЬ І МОВИВ: – ПОГУЛЯЙ САМА З ДОНЬКОЮ, Я З ВАМИ НЕ ЙДУ! ІВАН ВИЙШОВ ЗА ДВЕРІ І ПІШОВ. МАРІЯ ЗІ СЛЬОЗАМИ ЗІБРАЛА ВСІ РЕЧІ І ПОЇХАЛА ДО МАМИ. НА ЇЇ ПОДИВ, НІ ТОГО ВЕЧОРА, НІ В НАСТУПНІ, ЧОЛОВІК ЇЙ ТАК І НЕ ЗАТЕЛЕФОНУВАВ. УСІ РОДИЧІ, НАВІТЬ МАМА МАРІЇ, БУЛИ ПРОТИ НЕЇ. ВРЕШТІ ЖІНКА ПІШЛА САМА МИРИТИСЯ ДО ЧОЛОВІКА, ПРО ЩО ТЕПЕР ШКОДУЄ ЩОДНЯ

 

Іван з Марією вже 10 років в шлюбі. Назвати їх сімейне життя щасливим не можна, але живуть вони забезпечено, батьки їм в усьому допомагають.

Марія з Іваном заздалегідь планували довгоочікуваний вихідний, кілька тижнів обговорювали, як проведуть день разом з донькою. Адже Іван багато працював, додому приходив пізно, і з дитиною останнім часом практично не спілкувався.

Якщо у нього і був вільний час, він найчастіше проводив його з друзями, біля будинку або ж в заміському будинку свого батька з сусідом. Чоловіки просто проводили весело свій вільний час, спілкувалися.

Настав довгоочікуваний вихідний, донечка з раннього ранку вибирала, що їй надіти. Марія до 10 години нафарбувалася, уклала волосся і одягнулася.

Іван прокинувся в доброму гуморі, поснідав. І раптом пролунав на телефон дзвінок, коли всі вже збиралися виходити з дому.

Телефонував хороший старий друг Івана, який був проїздів в їхньому місті. Він умовляв чоловіка зустрітися з ним: сходити в ресторан, потім в баню і більярд, від душі відтягнутися в його компанії.

Іван, на превеликий подив дружини, відразу ж погодився. Донечка на порозі розплакалася, дружина в ступорі навіть не знала, що йому сказати. Іван всунув 500 гривень їй в руку зі словами:

– Погуляй сама з донькою, а мене чекають друзі!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩