ВРАНЦІ Я ПРОКИНУЛАСЯ ВІД ТОГО, ЩО ІГОР РОЗБУДИВ МЕНЕ І СКАЗАВ, ЩОБ Я НЕГАЙНО ВИЙШЛА НА БАЛКОН І ТИХЕНЬКО ТАМ СИДІЛА. ЯК ВИЯВИЛОСЯ, ПРИЙШЛА ЙОГО ДРУЖИНА З ДИТИНОЮ. Я ВИЙШЛА НА БАЛКОН І ТИХЕНЬКО СИДІЛА В КУТОЧКУ. МЕНІ БУЛО ПРИКРО. Я СИДІЛА І ПЛАКАЛА. А ПОТІМ ЗАЙШОВ ІГОР, ВІН ПРОШЕПОТІВ, ЩО Я ПОВИННА ТИХО ВИЙТИ

 

Мені 19 років, я навчаюся в університеті. Нещодавно я закохалась в одного хлопця, звати його Ігор, йому 23 роки, але є одна проблема, і я не знаю як мені поступити в цій не простій ситуації. Справа в тому, що він живе з дівчиною і у них є дитина. Вони не одружені, але живуть разом.

Вперше я побачила Ігоря, коли прийшла на день народження до своєї хороршої подруги. Він мені відразу сподобався. Я весь час дивилася на нього, і часто ловила на собі його погляди. Ближче до вечора ми вже активно спілкувалися. Він дуже симпатичний, та ще й цікавий співрозмовник. Після того, як ми поговорили, я вже точно зрозуміла, що хочу продовжити спілкування з ним, і дала йому свій номер телефону.

Всю ніч я не могла заснути – думала про нього. Перший раз в житті я відчула до когось таке тяжіння. Я зрозуміла, що нарешті вперше в житті я закохалась. На наступний день Ігор зателефонував. Ми зустрілися, довго гуляли і відмінно провели час. Я була просто щаслива. Навіть не помітила, що вже настав вечір. Ігор запросив мене до себе в гості, і я не стала відмовлятися. Так сталося, що залишилась я до ранку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩