БАТЬКО ЗАЛИШИВ МАТІР З ВОЛОДИМИРОМ, КОЛИ ХЛОПЧИКОВІ БУЛО ЛИШЕ 2 РОКИ. КОЛИ ВОЛОДИМИР НАВЧАВСЯ В 10 КЛАСІ НЕ СТАЛО Й МАТЕРІ, А ІНШИХ РОДИЧІВ У НЬОГО НЕ БУЛО. ВІН ВЛАШТУВАВСЯ ПРАЦЮВАТИ У КОЛГОСП. ЗГОДОМ ОДРУЖИВСЯ. МИНАЛИ РОКИ, І ЯКОСЬ ВОЛОДИМИР ДІЗНАВСЯ, ЩО ЙОГО РОЗШУКУЄ БАТЬКО. ЦЯ НОВИНА СТАЛА ВЕЛИКОЮ РАДІСТЮ ДЛЯ СІМ’Ї, ВСІ ЧЕКАЛИ ЦІЄЇ ЗУСТРІЧІ. ІРИНА ХОТІЛА ПОБАЧИТИ СВЕКРА, А ДІТИ ДІДУСЯ. ДО ПРИЇЗДУ ГОТУВАЛИСЯ ВСІ. ПІДГОТУВАЛИ КІМНАТУ, ПОДАРУНКИ, ЗУСТРІЧАЛИ, ЯК ГОДИТЬСЯ. ЯК ВИЯВИЛОСЯ, У БАТЬКА ІНША СІМ’Я, ВІН ДАВНО НА ПЕНСІЇ, ПРОЖИВАЄ З ДІТЬМИ І ОНУКАМИ. ЗА ТИЖДЕНЬ ГОСТЮВАННЯ, БАТЬКО БАГАТО РОЗПОВІДАВ ПРО СВОЄ ЖИТТЯ, І РОЗПИТУВАВ ПРО ЖИТТЯ ВОЛОДИМИРА. АЛЕ, ЯК ВИЯВИЛОСЬ, ПРИЇХАВ ВІН НЕ ТОМУ, ЩО ДУЖЕ СКУЧИВ ЗА СИНОМ

 

Володимир народився в селі. Коли йому виповнилося два роки, батько покинув їх з матір’ю самих. Скрутно їм доводилося, мати хворіла, грошей постійно не вистачало, перебивалися як могли. Батько справно платив аліменти, але їх не вистачало. Коли Володя навчався в десятому класі, матері не стало і він залишився один, інших родичів у нього не було. Батько взагалі не давав про себе знати і з сином не спілкувався, тільки аліменти платив.

Як би там не було, але хлопець виріс і пішов в армію. Після служби влаштувався в колгосп на роботу. Заробив трохи грошей і поїхав у місто, де вступив заочно в інститут і влаштувався токарем на завод. Після інституту кар’єра його почала зростати. Пройшов шлях від простого робітника до інженера.

Навчаючись в інституті він познайомився з Іриною, а через деякий час вони одружились. З’явились діти і все в житті сім’ї Володимира проходило спокійно, він забезпечував сім’ю, отримав житло від підприємства, купив машину. Сімейні стосунки в них були просто відмінні.

Про свого батька Володимир періодично згадував, але шукати не став, вважаючи, що якщо в дитинстві батькові не був потрібен, то навіщо щось ворушити. Але одного разу, йому прийшов лист, про те, що його розшукує батько. Ця новина стала великою радістю для сім’ї, всі члени сім’ї чекали цієї зустрічі. Ірина хотіла побачити свекра, а діти дідуся.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩