ВВЕЧЕРІ ЧОЛОВІК ВЖЕ ПОВЕРНУВСЯ З РОБОТИ, А Я ГРАЛАСЯ З ДОНЕЧКОЮ НА ПІДЛОЗІ. КОЛИ НАМАГАЛАСЯ ПІДНЯТИСЯ, ВІДЧУЛА ЩОСЬ НЕДОБРЕ. ТІЄЇ НОЧІ Я НЕ СПАЛА, А ВРАНЦІ НЕ МОГЛА ВСТАТИ З ЛІЖКА. КОЛИ МЕНЕ ВИПИСАЛИ, Я БІГЛА ШВИДКО ДО СВОЄЇ СІМ’Ї. ПОКИ МЕНЕ НЕ БУЛО, ЧОЛОВІК З ДОНЬКОЮ ЖИЛИ У СВЕКРУХИ. КОЛИ Я ПЕРЕСТУПИЛА ПОРІГ ЇЇ КВАРТИРИ, ТО МОЯ ДОНЬКА МЕНЕ НЕ ВПІЗНАЛА, ВОНА ПРОБІГЛА ПОВЗ. Я МАЛО НЕ РОЗПЛАКАЛАСЯ, АЛЕ ДО МЕНЕ ПІДІЙШЛА СВЕКРУХА

 

Того вечора ми всі трьох були вдома, чоловік вже повернувся з роботи. Донька гралася на підлозі, я присіла біля неї

Увечері, дочка гралася на підлозі, я підійшла до неї і сіла поруч дитям. Але коли, я присіла наче щось тихенько клацнуло в області попереку, особливої ​​уваги в ту мить я цьому не надала, тому що дочку потрібно було нагодувати і я почала з нею гратися, годували ляльок, ведмедиків, а потім вже і сама трішки поїла.

Коли прийшов час мені піднятися з підлоги, то я, на своє здивування, зробила це з великими труднощами. Увечері чоловік допоміг покласти донечку в її ліжечко спати.

На той момент їй було 11 місяців і я її сама ще тоді годувала, а перед сном вона завжди просила поїсти, тому що вона ще мала в мені потребу. Донька вередувала, і тієї ночі довелося покласти спати її з собою. Вночі я, прокинулася від того, що донька весь час крутилася. Я різко зіскочила з ліжка, і відразу промайнула одна хороша думка, добре, що спина не болить. І я вирішила швиденько сходити у ванну кімнату, але не змогла. Тільки я піднялася, і відразу ж сіла на ліжко.

Мені тоді було так страшно, що я така молода навіть до ванни дійти не можу. І я так хвилювалася, що розплакалася посеред ночі. Чоловік запропонував допомогти мені, але я відмовилася. Сказала, що трохи полежу, і як-небудь сама потім дійду. Я ледь дійшла.

На ранок встала, а повернуться не можу. Чоловік мені у всьому допомагав.

Через тиждень з невеликим я змогла піднятися на ноги, тільки, ось наслідки залишилися. Ходила нормально, але коли нахилялася, або сідала навпочіпки, зводило праву руку і ногу.

Чоловік спочатку просив, а потім вже сваритися почав:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩