У МАТЕРІ ЧОЛОВІКА ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ ЮВІЛЕЙ. І ПРО ЦЕ МАЮ ПАМ’ЯТАТИ Я, А НЕ ЇЇ СИН – ПРИДУМАТИ ПОДАРУНОК, САМА Ж КУПИТИ, ОФОРМИТИ. ЧОЛОВІК НА ВСЕ ЗГОДЕН – РОБИ ЯК ЗНАЄШ, КУПУЙ ЩО ХОЧЕШ. І ТАК В УСЬОМУ – Я ВЖЕ НЕ ВИТРИМУЮ ЙОГО БЕЗІНІЦІАТИВНОСТІ

 

Оксана і Василь в шлюбі вже дванадцять років. Зовні все начебто добре – гарна українська родина, дитина, достаток. Проте зовсім недавно Оксана усвідомила – Василь ні про що ніколи не думає сам, не проявляє ініціативи в загальних сімейних справах, нічого не пропонує. Дозвілля, свята, дні народження близьких, планування вихідних і відпусток, ремонти і великі покупки – все на ній. Правда, в справи Василь не вмішується і всі пропозиції дружини, як правило, схвалює.

– Нові меблі купити? Не проблема, звичайно, давай. На травневі на шашлики поїхати? Як скажеш. Відпустка закордоном? Чудово, бронюй. Купити бабусі пральну машину? Давно пора! Проте сам ніколи ні про що не подумає і не запропонує. Оксану це почало порядком дратувати.

– У його матері через місяць ювілей, – каже Оксана. – Я повинна згадати про це, придумати подарунок, сама ж купити, оформити – чоловік на все згоден, роби як знаєш, купуй що хочеш …

Будь-яку роботу по дому, поки не сказала – навіть не побачить. Сказала – зробив за п’ять хвилин. Лампочку не вкрутить, поки не скажеш, тиждень в темряві буде одягатися. Що це, таке? Він – господар. Живе в тій же квартирі, що і я, а нічого не бачить. Хоч би раз сказав – давай, світильники поміняємо, ремонт зробимо, меблі купимо – за двадцять років жодного разу!

Хтось би сказав, що це взагалі не проблема, адже чоловік не відмовляється, робить все так, як сказала дружина. Проте Оксана останнім часом якось втомилася тягнути все на своїх плечах. Навіть свій власний день народження вона планує сама від і до – куди піти, кого запросити, що треба замовити в подарунок. Але ж, як будь-якій жінці, хочеться сюрпризу – ну хоч зрідка.

Подруги, замість того, щоб підтримати, звинуватили її, мовляв, ти сама винна! Ти сама приймаєш рішення, а Василь і звик до цього. Спробуй самоусунутися. Запропонуй йому самому спланувати відпустку чи свято.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩