ОКСАНА У СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ПОСПІШАЛА В КАФЕ, ЯКЕ ЗНАХОДИЛОСЬ НА ІНШОМУ КІНЦІ МІСТА, АЛЕ ПЕРЕД САМИМ ВХОДОМ ДО ЦЬОГО КАФЕ ЇЇ ШИКАРНУ СУКНЮ ЗАЛЯПАВ АВТОМОБІЛЬ, ЯКИЙ В’ЇХАВ В КАЛЮЖУ ПОРУЧ З НЕЮ. ОКСАНА СТОЯЛА ВСЯ МОКРА І БРУДНА, НЕ ЗНАЮЧИ, ЩО ЇЙ РОБИТИ. В ЦЕЙ ДЕНЬ ВОНА ПОВЕРНУЛАСЯ ДОДОМУ, АЛЕ НА НЕЇ ЧЕКАЛИ ГОСТІ

 

Коли Оксані виповнилось 18 вона познайомилась з Русланом. Познайомились вони за дивних обставин. Оксана, у свій день народження поспішала в кафе, яке знаходилось на іншому кінці міста, де мала зустрітись з друзями, але перед самим входом до цього кафе, її шикарну сукню заляпав автомобіль, який в’їхав в калюжу поруч з нею.

Оксана стояла вся мокра і брудна, не знаючи, що їй робити. І тут на допомогу їй прийшов випадковий перехожий. Це і був Руслан. Він запропонував дівчині свою допомогу. Посадив у своє авто, відвіз до неї додому, де вона переодяглась, та ще й привіз назад.

Відтоді вони почали зустрічатись. А вже через пів року одружились. Ще через рік вона дізналася, що чекає дитину. Але на жаль після появи дитини стосунки в них погіршилися і Руслан покинув Оксану, коли дитині не виповнилося й року.

Складно їй було самій після розлучення. Добре, що мати допомагала. Після цього Оксана дуже розчарувалась у чоловіках і стосунків більше не заводила. Віддавала всю себе дитині, а коли маля пішло в дитячий садок, влаштувалась на роботу. Так і жила – дитина і робота.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩