В РЕЗУЛЬТАТІ СОФІЯ ПОДАЛА НА РОЗЛУЧЕННЯ, ІВАН ТЕПЕР У МЕНЕ ЖИВЕ, СПІЛЬНО НАЖИТУ КВАРТИРУ, МАБУТЬ, ЗАЛИШИТЬ СИНАМ В РАХУНОК АЛІМЕНТІВ. Я ВВАЖАЮ, ЩО НЕВІСТКА ПОГАРЯЧКУВАЛА, АДЖЕ КОЛИ СИН ПРИНОСИВ ГРОШІ, ТО ВСЕ БУЛО ЧУДОВО, А ТЕПЕР, КОЛИ В НЬОГО ПРОБЛЕМИ – ТО ВИГНАТИ ДО МАМИ

 

Мій син втратив роботу втратив, тому невістка його вигнала! Ось такі нині дружини. Синові зараз сорок шість років, і до недавнього часу я була впевнена, що у нього все добре. У Івана була відмінна сім’я, дружина, двоє дітей-школярів. Квартиру купили, кредит сплатили. А місяць тому син приїхав до мене з сумкою. Поживу, каже, у тебе, поки щось інше не придумаю. Причини не пояснює, розмовляє неохоче. Сумку кинув, ліг на диван обличчям до стіни і лежить …

Я була ошелешена, тому відразу подзвонила до Софії, невістки, мовляв, що у вас сталося? А вона з такою глузуванням – нічого нового, каже, не сталося! Все по-старому! В тому то й справа! Набридло мені одній утримувати сім’ю. Іван нічого змінювати не хоче, роботу не шукає, вже два роки грошей в дім не приносить.

… Колись Іван був завидним нареченим. Цілеспрямований, з хорошою освітою хлопець, на роботі днював і ночував, швидко піднімався по кар’єрних сходинках. Всі подруги заздрили Софії. Чоловік удома майже не бував, працював і вечорами, і по суботах. Зате Софія народила поспіль двох дітей і спокійно ростила їх, до дев’яти років молодшого. Потім пішла працювати, щоб не нудьгувати. Іван цілком нормально забезпечував дружину і дітей: їли, одягалися, їздили відпочивати, навіть іпотеку платили.

На тому, щоб дружина вийшла працювати, Іван зовсім не наполягав. Навпаки, пропонував їй залишатися вдома, займатися побутом. Але Софія все-таки вирішила виповзати із зони комфорту, і, як показали подальші події, дуже навіть не дарма.

Потім на роботі у Івана почалися проблеми – компанія закрилася, і більшість співробітників, в тому числі і Іван, виявилися на вулиці. Сталося це вже більше двох років тому. Відтоді Іван так і сидить вдома, не може знайти взагалі ніякої роботи.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩