ТРОХИ БІЛЬШЕ 10-ТИ РОКІВ ТОМУ, СОЛОМІЯ, ЯКІЙ НА ТОЙ МОМЕНТ БУЛО 49, ЗІЙШЛАСЯ З ПЕНСІОНЕРОМ, І СТАЛА ЖИТИ З НИМ РАЗОМ В ЙОГО КВАРТИРІ. СВОЮ КВАРТИРУ ВОНА ЗДАВАЛА. ЖІНКА ЩЕ Й ХОДИЛА НА РОБОТУ. МАЛА СОЛОМІЯ ЄДИНОГО СИНА, ЯКИЙ ВИРІШИВ ОДРУЖИТИСЯ. ЯКОСЬ ВІН ПРИЙШОВ ДО МАТЕРІ І МОВИВ: – МАМО, ТИ ВЖЕ ВИЗНАЧИЛАСЯ, В ТВОЄМУ ВІЦІ КУДИ РОЗХОДИТЬСЯ-СХОДИТИСЯ, ТАК І БУДЕШ ЖИТИ ДО КІНЦЯ З СЕМЕНОМ. ДАВАЙ ПРОДАМО КВАРТИРУ, МЕНІ ГРОШІ ПОТРІБНІ. МАТИ ДОВГО ДУМАЛА, СЕМЕН БУВ ПРОТИ, ТА СИН ВМОВИВ. НЕВІСТКА ЗА 10 РОКІВ АЖ 2 РАЗИ ЗАПРОСИЛА СВЕКРУХУ В ГОСТІ. СОЛОМІЯ ВЖЕ ПЕНСІОНЕРКА. ЯКОСЬ ДІТИ СЕМЕНА СКАЗАЛИ, ЩОБ БАТЬКО ПРОДАВ СВОЮ КВАРТИРУ, СИН ДОБУДУЄ ДІМ І ЗАБЕРЕ БАТЬКА ДО СЕБЕ, ТІЛЬКИ БАТЬКА. СЕМЕН ЗАДУМАВСЯ, А СОЛОМІЯ ЗЛЯКАЛАСЯ, БО СВОГО КУТКА ВЖЕ НЕ МАЄ

 

Трохи більше 10-ти років тому, Соломія, якій на той момент було 49, зійшлася з симпатичним пенсіонером, і стала жити з ним разом в його квартирі. Свою квартиру вона здавала. До того всього Соломія, ще й ходила на роботу.

Соломія мала єдиного сина, який свого часу поїхав вчитися і столицю, так там і залишився жити. Робота була за професією, нехай і не шикарна, але все ж дозволяла орендувати житло і жити без боргів і кредитів.

Соломія висилала йому подарунки до свят. Коли посилки з місцевими делікатесами, коли гроші тисяч по 5, які довгими місяцями відкладала для сина. Життя йшло без будь-яких проблем і потрясінь, а потім її син вирішив одружитися.

Якось син почав розмову з матір’ю:

– Мамо, ну ти ж сама розумієш, що у неї своя квартира, нехай і однокімнатна. Я не хочу жити в ній на пташиних правах. Ти ніби як визначилася, в твоєму віці куди розходиться-сходитися, так і будеш жити до кінця з Семеном.

Давай ти свою квартиру продасиш і мені гроші віддасиш, а я дам їх у розширення. Ми продамо квартиру Людмили, я додам гроші, і купимо велику квартиру, нашу спільну. Мамо, ну давай так зробимо, і усім буде добре!

Соломія довго сумнівалася, адже вона не тільки дохід втрачала, але і свій куток. Життя таке непередбачуване, навіть на пенсії можна опинитися на вулиці.

Поговорила з Семеном, той м’яко кажучи, був проти продажу квартири цивільної дружини. Але, все-таки син зміг переконати матір продати житло, і віддати йому всі гроші. Соломія так і вчинила.

Діти весілля зіграли шикарне. Квартиру купили, оформили, як і обіцяли в частковій власності, і навіть Соломію двічі за 10 років запросили в гості.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩