ЯКОСЬ Я ЗУСТРІЛА ЧОЛОВІКА СВОЄЇ НАЙКРАЩОЇ ПОДРУГИ З ІНШОЮ ЖІНКОЮ. Я ПРИВІТАЛАСЯ З НИМИ, АЛЕ ВІТАЛІЙ НАС ЗНАЙОМИТИ НЕ СТАВ. ХОЧА Й ТАК БУЛО ЗРОЗУМІЛО, ХТО ВОНА ТАКА. МЕНЕ ПЕРЕПОВНЮВАЛИ ЕМОЦІЇ, АЛЕ Я НЕ СТАЛА РОЗПОВІДАТИ ОЛЬЗІ ПРО ЦЮ ЗУСТРІЧ, НІ НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ, НІ ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ, НІ ЧЕРЕЗ РІК, ХОЧА МИ БУЛИ ДУЖЕ БЛИЗЬКИМИ ПОДРУГАМИ. НЕ МОЯ ЦЕ СПРАВА, АДЖЕ У НИХ ДВОЄ ДІТЕЙ. ШКОДА МАЛЮКІВ. ПОТІМ МЕНІ ПОДЗВОНИВ ВІТАЛІЙ, І ПОЧАВ СВОЮ СУМНУ РОЗПОВІДЬ

 

Моїх друзів Віталія і Ольгу познайомила я, коли ми ще навчалися в інституті. Після інституту вони одружилися, я навіть була дружкою нареченої. А коли в них з’явилась донька, то я стала хрещеною. Зараз у них вже двоє діток. Вони красиві і успішні, прекрасно підходять один одному. Але у них постійно виникають сварки і розбіжності, один раз навіть трохи не розлучилися. Зберегли шлюб тільки через дітей.

Я завжди думала, що у них справжнє кохання, що вони жити не можуть один без одного. Поки одного разу не зустріла Віталія з дуже красивою високою блондинкою. Вони дуже щасливі прогулювались по парку.

Я мало не втратила дар мови. Ми перекинулися парою слів, він не став мене знайомити з дівчиною, але й так було зрозуміло, хто вона йому така. Мене переповнювали емоції, але я не стала розповідати Ользі про цю зустріч, ні на наступний день, ні через тиждень, ні через рік, хоча ми були дуже близькими подругами. Не моя це справа, адже у них двоє дітей. Шкода малюків.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩