Хлоnець з Руандu жuве на дереві і їсть траву. (ФОТО)

 

21-хлопець з невеликого селища в Руанді став відомим у всьому світі завдяки своєму незвичайному способу життя. Він постійно гуляє по лісі, харчується травою і фруктами. А мамі доводиться буквально ловити сина за допомогою ласо.

Мати хлопця на ім’я Еллі давно намагалася народити дитину, але п’ять вагітностей закінчилися викиднями. І лише в шостий раз жінці вдалося виносити і народити сина. Хлопчик ріс, і мама помічала, що він відрізняється від інших. У сина була непропорційно маленька голова, він не розмовляв і боявся людей.

Коли Еллі навчився ходити, він почав тікати в джунглі, де проводив майже весь вільний час. Хлопчик не ходив в школу і до сих пір цурається однолітків і всіх інших людей. Він ховається від односельчан і спрямовується в ліс, де бігає з неймовірною швидкістю і дуже спритно лазить по деревах. За такі звички всі місцеві жителі називають хлопця Мауглі.

Цікавий факт! Мати не знає діагноз сина, адже медицина в рідному селі залишає бажати кращого. Але судячи по специфічної зовнішності, у Еллі генетичне відхилення.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩