96-річна бабуся вирішила продати свій будинок. Коли співробітники агенції нерухомості приїхали щоб зробити фото і увійшли в будинок – вони завмерли!

 

Так часто буває, що якщо ріелтор недобросовісний, він обманним шляхом намагається продати здавалося б, «хорошу» квартиру, виставляючи на сайті зовсім не її фотографії. І коли раптом з’являється зацікавлений в квартирі клієнт, оглядаючи квартиру він бачить зовсім іншу картину – не ту, яку спостерігав на сайті вибираючи собі відповідне житло на якнайшвидше майбутнє.

І коли бабуся, якій було вже 96 років, прийшла в офіс агенції нерухомості щоб виставити на продаж свій будинок, співробітники агенції скептично поставилися до її заявки. Коли вони приїхали на об’єкт, перед ними «красувалося» стареньке, зовсім не примітне житло. Таких в окрузі було багато.

Ріелтор побачивши будинок, приготувався до того, що за порогом його очікують гори старих речей, скипидарний запах і сантехніка, яку давно не міняли. Але хлопець був не правий …

Зайшовши в будинок співробітник агентства нерухомості виявився в передпокої, в неймовірно приємних біло-блакитних тонах, було таке відчуття, що він виявився при якомусь палаці.

Ось вона! Неймовірна краса п’ятдесятих! М’який оксамит, казкові крісла та дивани.

В домі все навколо було просторим і світлим, а ретельність підбору кожної деталі вражала.

На кухні ніжно-рожеві пастельні тони налаштовували на приємний апетит.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩