«Діти знайомтеся – це Ваша сестричка Аліса!» – заявив Вадим, представляючи свою позашлюбну дочку, своїй справжній сім’ї. 

 

Це ж як себе треба не любити…

«Діти знайомтеся – це Ваша сестричка Аліса!» – заявив Вадим, представляючи свою позашлюбну дочку, своїй справжній сім’ї.

Всі давно знали про те, що у чоловіка є коханка (Яна), та маленька дівчинка. Але до того, що у Вадима вистачить нахабства привести дитину в будинок де знаходиться його, ще поки законна дружина з вимогою «любити і жалувати» не очікувала навіть сама Ольга (дружина Вадима).

Вадим дуже заможна людина, яка звикла вирішувати всі питання грошима. Ось таким чином він і купив розуміння і підтримку дітей. Маша і Саша вже дорослі (16 і 18 років) тато їх дуже добре забезпечує і дає гроші на кишенькові витрати, тому хлопці слухняно кивнули головою і не стали татові суперечити щоб не втратити матеріальної підтримки.

А Ольга запитала чоловіка – «Навіщо ти її привів сюди? Я терплю, образи, приниження, твої нескінченні пригоди. Тепер я ще повинна мило посміхатися цій дівчинці? ». На що Вадим закотив їй грандіозний скaндал, як так дружина вперше висловила своє невдоволення.

«Так як ти смієш? це мій будинок, я тебе забезпечую, якщо тебе, щось не влаштовує зібрала свої речі і йди з мого будинку, я тут буду жити з Яною і дітьми ». Ольга стала просити прощення – «Прости, я все зроблю що ти скажеш, тільки нехай все буде так як раніше».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩