Чоловік мовчкu, зібрав свої речі та nокuнув її. Просто взяв і nішов!

 

З чоловіком ми недавно купили квартиру у хорошому районі. Я дуже хотіла, щоб нам попалися добрі сусіди. І от Катя, моя сусідка, виявилася чудовою жінкою. Але останнім часом, я стала помічати, що вона ходить дуже зла і засмучена.  Нещодавно вона запросила мене в гості поговорити. Ми пили чай, довго говорили, і вона розповіла мені свою не дуже приємну історію.

З чоловіком у шлюбі вона уже 35 років. Вони переїхали в наше місто уже давно. Чоловік успішний бізнесмен, зміг налагодити свій бізнес і тут. Купив житло собі та дітям.

На роботі вона не працювала, адже чоловік мав можливість забезпечити її та дітей. Спочатку турботою були діти, потім вони виросли та уже мають свої сім’ї. Всю увагу вона тепер віддавала коханому чоловікові.

У неї було все і навіть більше. Вона могла користуватися грошима чоловіка без обмежень. Але я її завжди бачила у спортивному костюмі та з дулькою на голові. Усе! Це її був завжди один і той же образ. Я ще завжди думала, чому вона завжди ходить у тому самому одязі.

Набравшись хоробрості якось я запитала, чому вона в одному і тому ж і на голові легкий хаос? Вона відповіла, що їй ніколи, повно різних справ, та й не в цьому її жіноче щастя.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩