Одного разу зателефонував Сергій, колишній чоловік. Помовчавши в трубку запитав, чи не прийме вона його назад? З молодою подругою він розлучився, точніше вона його кинула, і зараз Сергій орендує маленьку квартирку

 

З чоловіком Аліна розлучилася два роки тому. Сергій знайшов собі іншу, молодшу. Так і сказав: – Пробач, я сам не знаю, як вийшло. Вона така молода, весела, не те що ти. Наше з тобою життя стало прісним, нудним. А вона… Я знову почуваюсь молодим. Вибач.

Зібрав речі, і відбув до своєї молодої пасії. Аліна як привид снувала порожньою квартирою, де все нагадувало про чоловіка. Довго і важко вона вчилася жити одна.

Подруга підтримувала її, умовляла забути нарешті чоловіка – почати жити, познайомитися з ким – небудь, клин клином, як то кажуть. Розповідала, що її знайома на сайті відхопила собі такого, що ого-го, та ще іноземця! Живе тепер в Канаді розкошує.

Аліна наважилася. Зареєструвалася і стала чекати. Не розраховувала, звичайно, що буде нарозхват, все-таки НЕ молоденька дівчинка вже, 45 років. Але раптом…

Найсмішніше, що їй писали і молоді. Більшість шукали забавку, таких Аліна зразу відправляла в чорний список. З кількома вела мляве листування, так і зовні вони Аліні не подобалися.

Було відчуття, що коли чоловік трохи привабливіший за мавпу, то зарозумілість у нього як у принца. Таким не відповідала.

І ось одного разу їй прийшло повідомлення, від якого тьохнуло серце, невже їй все – таки пощастило? Якраз той тип, який їй завжди подобався.

“Принц” виявився іноземцем. З Америки. Пізніше, в ході листування, з’ясувалося, що він українець, але в Америці живе давно. У нього свій бізнес, і він шукає супутницю життя. І саме Аліна сподобалася йому більше за інших.

У нього були яскраво – блакитні очі, погляд трохи колючий, темне волосся з сивиною, в загальному, Аліні він дуже сподобався.

Його звали Олександр, і найближчим часом він планував приїхати у Київ. І через місяць після знайомства Саша написав, що прилетів до столиці, орендував квартиру, і пропонував зустрітися.

Збираючись на побачення, Аліна дуже хвилювалася, ретельно підбирала вбрання, зробила непомітний вечірній макіяж. Зустрілися вони в кафе, весь вечір розмовляли, Олександр розповідав про життя в Америці, про бізнес, принагідно згадав про деякі труднощі, які зараз відчуває. Як виявилося, приїхав він на півроку, і з того вечора зустрічалися вони щодня.

А потім Аліна запропонувала Олександру оселитися у неї. У них все добре у стосунках, так і йому не потрібно буде платити за орендовану квартиру. Олександр з радістю погодився.

Півроку пролетіло непомітно. Олександр кожен день пропадав з ранку до вечора по своїх справах, пов’язаних з бізнесом, як він говорив Аліні, грошей в сімейний бюджет чомусь не вкладав, але вона поглинена новим почуттям, не замислювалася над такими дрібницями. Головне, він поруч, все владнається.

А одного разу зателефонував Сергій, колишній чоловік. Помовчавши в трубку запитав, чи не прийме вона його назад? З молодою подругою він розлучився, точніше вона його кинула, і зараз Сергій орендує маленьку квартирку. Аліна сказала, що зустріла іншого, коротко розповіла про Олександра.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩