Степан не витримав лементу. Чи не вперше в житті і сам підвищив голос, але лиш для того, аби запитати у дружини, чи не хоче вона з ним розлучитись. Дарина аж присіла. Сполотніла. Почала ледь не плачучи вибачатись і картати себе. Наступного дня вранці чоловіку навіть каву зварила і на прощання поцілувавла

 

Я одружений дванадцять років, і у мене є п’ятирічний син. Все ніби нормально, але останнім часом я помітив, що моя дружина постійно до мене прискіпується і влаштовує сцени. Так було не завжди, вона звичайно у мене з характером, але останнім часом явно перегинає палицю. І з приводу і без.

Наприклад, я щось не зробив по дому, і вона влаштовує з цього приводу непорозуміння через те, що сказала мені про це в понеділок, а сьогодні вже ранок суботи.

І ніхто не бере до уваги того, що у мене сьогодні перший вихідний на тижні, і просто фізично я не встигав це робити. Прийти додому о восьмій вечора, а потім лагодити поличку до десяти. Потім поїсти і купатися, і лягти спати о дванадцятій годині ночі, щоб прокинутися о п’ятій ранку.

Ось чому не можна врахувати такі моменти? Коли я намагаюся дружині це пояснити, вона нічого слухати не хоче, тільки волає. Ось можна ж поговорити як нормальні люди, з’ясувати всі причини. І проблеми немає насправді, а вона прям таку подію з цього роздує. Я людина спокійна, намагаюся уникати таких ситуацій. Але тут вже я не витримую, і починаю, як вона волати.

Ну добре щось не зробив. Я зрозумію, якщо це дійсно потрібно було. Але так вона вже нові причини для причіпок знайшла, все їй не так. То моя манера одягатися її дратує, хоча речі ми купуємо удвох. Чому ж тоді раніше мовчала? То при комусь зробить мені зауваження з приводу моєї вимови слів: мовляв, не так, а так. Ну, навіщо ж при сторонніх? Я нормально критику сприймаю, але можна ж про це наодинці сказати.

Нещодавно вона мене зовсім довела, так я сказав, що якщо щось не влаштовує – давай розлучимося. Тільки після цього вона прикрутила гучність, і сказала, що не хоче розлучатися. Річ у тім, її все влаштовує, просто хоче, щоб я все робив вчасно. Я заробляю нормально, тому дефіцит грошей родина не відчуває.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩