Гуляючи з сином на вулиці, я несподівано побачила свого чоловіка з молодою блондинкою. Відразу було видно, що між ними не просто дружба. Щоб себе не видати, я забігла з дитиною в найближчий магазин. Але я не зізналася чоловікові, що бачила його з іншою. Вирішила спочатку піти поговорити з його мамою. Я сподівалася отримати від неї підтримку і після цього вирішити, що робити далі. Але свекруха мене сильно здивувала

 

У мене сталася ситуація, якої бояться усі жінки – мій чоловік мені зраджує, а свекруха підтримує його в цьому. Вона каже, щоб я терпіла і зберегла сім’ю. Але як так?

Як тільки ми розписалися з чоловіком, то відразу купили собі квартиру. Швидко перевезли туди всі свої речі і почали обживатися. Чоловік спочатку був просто ідеальним. Я навіть і припустити не могла, що на світі ще є такі чоловіки. Він сам почав займатися ремонтом. У першій половині дня чоловік ходив на роботу, а у вечірній час – клеїв шпалери і стелив підлогу.

Сергій навіть готував мені сніданок у ліжко. Я натішитися не могла, що у мене такий турботливий чоловік. Тому про своє життя в родині я вирішила не розповідати подругам, щоб не наврочити. У той час як вони все скаржилися на своїх чоловіків і свекрух, я тихо підтакувала і раділа в душі. Адже мені пощастило і зі свекрухою. Мама чоловіка підтримувала мене у всьому і дуже сильно нам допомагала. Але незабаром все змінилося.

Я народила чоловікові сина. Думала, що ось воно справжнє щастя. Але після народження дитини чоловік став як не свій. Він став якимось дратівливим і замкнутим, перестав допомагати мені по дому. Тепер все трималося тільки на мені. А пізніше я дізналася причину такої його поведінки. Гуляючи з сином на вулиці, несподівано побачила чоловіка з молодою блондинкою.

Відразу було видно, що між ними не просто дружба. Щоб себе не видати, я забігла з дитиною в найближчий магазин. Такого я від свого чоловіка не очікувала. Мені було важко повірити, що в моїй родині склалося все так само, як і більшості сімей.

Але я не зізналася чоловікові, що бачила його з іншою. Вирішила спочатку піти поговорити з його мамою. Адже ми з нею дуже добре ладнали. Я сподівалася отримати від неї підтримку і після цього вирішити, що робити далі. Але свекруха мене сильно здивувала.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩