МАМА НЕ ХОЧЕ СИДІТИ З ВНУКАМИ, А ЗАМІСТЬ ТОГО БІГАЄ НА ПOБАЧЕННЯ. НЕ МОЖУ ЇЇ ЗРОЗУМІТИ, НЕВЖЕ В ЇЇ ВІЦІ ОСOБИСТЕ ЖИТТЯ ВАЖЛИВІШЕ ЗА ДІТЕЙ І ВНУКІВ

 

З дитинства у мене були досить непрості відносини з мамою. Не можу назвати її поганою матір’ю, вона робила для нас з братом все і багато працювала. Ось тільки поняття материнства у неї було своєрідне.

Справа в тому, що мама не любила особливо сюсюкатися з нами або возитися. Ми виховувалися дуже самостійними. Можливо, так було з-за постійної нестачі часу у матері. Не знаю, та й зараз це вже не важливо. Як би там не було, а мати дала нам все, що могла, і ми їй дуже вдячні за це. Джерело

Тільки от мені здається, що ми дуже далекі один від одного, чи що. Немає у нас того самого контакту матері і дочки. Навіть зараз, коли я сама мама, ми не стали ближчими. Моя мати не розуміє, що я потребую її допомоги і підтримки. А мені вони так потрібні! Я була б просто щаслива, якби вона приділяла мені хоч трохи часу!

Буквально кілька годин в тиждень зробили б моє життя легшим. У мене маленькі діти і я багато сил витрачаю на домашні клопоти. Допомоги у мене немає ніякої. Але скільки разів я не просила свою матір, вона ніколи не погоджувалася виручити мене. Ні по дому, ні з дітьми посидіти. Завжди одна і та ж відповідь, мовляв, я ж якось ростила дітей без чоловіка, і ти впораєшся! Тим більше що чоловік є!

Загалом, моя мати не надає мені ніякої підтримки. Я не знаю чому! Невже ми так віддалилися, що не можемо приходити на допомогу в потрібні моменти? Або це такі методи виховання? Може вона ділиться зі мною досвідом?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩