ВІДДАЛА КВАРТИРУ ДІТЯМ, А САМА ПЕРЕЇХАЛА ЖИТИ В СЕЛО: – МИ БУДЕМО ТУТ ЖИТИ, В ТВОЇЙ КВАРТИРІ, А ТИ В СЕЛІ!- СКАЗАЛА ДОЧКА МАРИНІ МИХАЙЛІВНІ

 

– Мам, ну як так? Ми будемо тут жити, в твоїй квартирі, а ти в селі, зовсім одна? – Нічого, Оля, ти за мене не турбуйся. Там і повітря чистіше і взагалі.

Марина Михайлівна прийняла таке рішення, тому що тулитися вчотирьох в однокімнатній квартирі було важко, до того ж онук Славик уже пішов в перший клас, і потреба допомоги по вихованню відпала сама собою.

Від бабусі Каті жінці дістався у спадок невеликий будиночок з яблуневим садом, що знаходиться в селищі, в трьох годинах їзди від міста. Коли Марина маленької була, батьки її часто до бабусі відправляли погостювати.

І так їй подобалося там: кругом зелень, річечка поруч, свіже повітря і вітер. Марина бачила в своєму переїзді тільки позитивні моменти: діти спокійно поживуть, а то сварки на порожньому місці влаштовують, ще у неї мрія була – сад бабусин відродити, посадити молоді яблуньки, щоб по весні на нектар рожево – білих пелюсток бджоли зліталися як раніше, а восени збирати яблука, такі запашні і солодкі.

Зібралася жінка за один день. Діти хоч і допомагали речі в таксі складати, все просили її залишитися, але Марина не піддавалася на вмовляння. І ось стоїть вона перед бабусиної хатинкою – маленької зовсім: віконниці покосилися, парканчик пригнувся до землі. Всередині вогко виявилося, павутиною і пилом все заросло.

– Ну, нічого, – зітхнула жінка і взялася до роботи. Прибирала, мила, скребла, навіть перерву не робила, і до вечора будинок був таким же, як за часів молодості Марини, в крайньому разі, зсередини. Вранці жінка встигла збігати в магазин, купила фарбу для підлог і забору, познайомилася з кількома покупцями і навіть домовилася з місцевими мужиками про ремонт даху.

Коли до будинку йшла, ще здалеку побачила чоловіка, який як виявилося, чекав її: кремезний, років 60, з темними, трохи сивим волоссям, не сказати, що симпатичний, з великими рисами обличчя.

– Доброго дня.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩