ЛІДІЯ МИКОЛАЇВНА ЗЛAМAЛA Н0ГУ І, МАЙЖЕ, ДВА МІСЯЦІ ПЕРЕБУВАЛА ВД0МА: «ДІТИ ПОВИННІ ЗРОСТАТИ В ЗЛИДНЯХ», – СКАЗАЛА СВЕКРУХА. СВІТЛАНА НЕ ВПІЗНАЛА СВОГО ЧОЛОВІКА

 

Моя подруга Свєта в 28 років зустріла чоловіка, з яким вчилася в одній школі, тільки він був на два роки старший. Розговорилися, сподобалися один одному, почали зустрічатися. Мати Діми схвалила вибір сина: Света їй сподобалася. Незабаром подружка переїхала жити до Діми, у якого був свій будинок, подарований батьками.

Навела порядок у всіх кімнатах, в будинку стало пахнути смачними обідами. Діма був задоволений, але навести порядок у дворі, не поспішав, хоча там були потрібні саме чоловічі руки. Виявилося, що Діма взагалі крім своєї роботи з 8 ранку до п’ятої вечора більше ні за що не береться. Вільний час витрачає для перегляду телевізора або катається на новій машині, яку теж подарували батьки.

Навіть розтопити баню лінувався: у вихідний чекав, коли прийде батько, заповнить баки водою, принесе дрова і розтопить. А подружка моя, навпаки, виявилася відмінною господинею, – весь будинок був на ній. Навіть майбутня свекруха Лідія Миколаївна частенько приходила, щоб взяти що-небудь смачне з приготованих Світланою страв. Але одного разу стався випадок, який змусив Свєту всерйоз задуматися про спільне життя з Дімою.

Свекруха злaмaла ногу і майже два місяці перебувала вдома. А потім стала виходити з паличкою. Одного разу Лідія Миколаївна приїхала на автобусі до сина. Світлана накрила стіл, посиділи, поговорили. Потім Діма пішов в зал, включив телевізор і ліг на диван.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩