Про моє становище знає тільки моя мама, яка намагається всіма силами підтримати мене і наполягає на збереженні цього секрету. Вона каже, що з дитиною на руках я нікому не буду потрібна. То ж я не знаю, чи варто чоловікові говорити правду

 

На жаль, у своєму житті мені доводилося говорити багато неправди, але я ніколи не могла подумати про те, що буду брехати власному чоловікові, якого завжди любила. Він ще не знає, але насправді наш дитина не від нього, а від його друга. Знаю, що подібне звучить від мене не гарно. Адже я фактично вже його зрадила і збрехала, проте усвідомлення цього досі не прийшло до мене до кінця.

Це сталося випадково і я вже сотні разів пошкодувала про це, але нічого вже змінити не можна. Просто треба вирішити, що робити далі.

Останні пів року я тільки і думаю про те, як би м’якше йому повідомити цей факт. Основна проблема також проявляється і в тому, що він прив’язується до нього з кожним днем ​​все сильніше. Я впевнена, що коли-небудь настане точка неповернення, коли йому буде все одно від кого наш син. І в ідеалі можна було б почекати до цього момент, але, як я і говорила, брехати власного чоловіка у мене немає ніякого бажання.

Що до його друга, то тому абсолютно все одно що буде зі мною або його дитиною. Спілкування з моїм чоловіком він припинив відразу ж як тільки дізнався про моє становище. Причина їх сварки була настільки штучна, що мене навіть здивувало смиренність чоловіка. Однак після цього ні я, ні він мене не бачив. А всі спроби будь-якого зв’язку з ним апріорі закінчувалися провалом, так як ніяких родичів в місті у нього немає.

Про моє становищі знає тільки моя мати, яка намагається всіма силами підтримати і наполягає на збереженні цього секрету. Вона каже, що з дитиною на руках я нікому не буду потрібна. Але ж дитина це величезні витрати, включаючи емоційні. І адже в цьому моя мати права. Бути комусь потрібною в такому положенні дуже важко, а відновлюватися психологічно і фізично ще важче. При цьому гроші на все це будуть витрачені величезні.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩