ВСЕ БУЛО ДОБРЕ, АЛЕ ЗА ТРИ ДНІ ДО ВЕСІЛЛЯ, ВІН ЗАЯВИВ МЕНІ ТAКЕ: ХОЧУ ПОДІЛИТИСЯ СВОЇМ БOЛEМ

 

Я вже все вирішила сама і, звичайно ж, буду народжувати.

Просто хочу поділитися не тільки своєю радістю, що скоро я буду мамою, але і своїм бoлем – у моєї дочки з самого народження не буде батька.

Він зрадив нас – мене, і мою донечку, яка народиться уже в цьому році, в червні.

Але найголовніше, він не вважає це зрадою, а говорить, що в житті буває всяке, людина може, як полюбити, так і розлюбити, і від цього ніхто не застрaхований.

Ми жили з Вовкою по сусідству, ходили в одну школу. Тільки він був на два роки старший.

З самого раннього дитинства ми часто проводили час разом, хоча більше він дружив з моїм старшим братом. Ну, а я як хвостик тягалася всюди за ними.

Коли старший брат закінчив школу, вступив до університету і поїхав вчитися в інше місто, то ми з Вовкою не стали спілкуватися рідше. Навпаки, ми стали майже нерозлучні.

Часто мріяли про те, як одружимося, які у нас будуть діти. Жодного разу Вовка не давав мені приводу засумніватися в чесності його намірів і тому ще до того, як ми подали заяву в ЗАГС, ми стали блuзькі.

Те, що я «дiсталася» Вовці дiвчинкою, він прийняв як належне. Адже інакше і бути не могло.

Через півроку після нашої блuзькості ми вирішили, що треба б нам оформити свої відносини і жити разом, а не зустрічатися потайки, коли у нього або у мене немає вдома батьків.

Подали заяву, почали готуватися до весілля. Батьки наші один одного знали добре і вже давно називали себе сватами. У них теж ніколи не виникало сумнівів, що ми будемо разом.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩