П0ЦІЛУВАЛА НЕЗНАЙ0МЦЯ, Щ0Б НЕ ВПАСТИ 0БЛИЧЧЯМ В БРУД ПЕРЕД К0ЛИШНІМ Ч0Л0ВІК0М І ЙОГО НОВОЮ ПАСІЄЮ

 

Сьогодні ми розповімо вам історію Ірини, що вже кілька місяців відчувала себе приниженою і використаною. Правду кажуть, що сердечні рaни найболючіші, таку носила в собі і наша героїня, але все змінив випадок.

Одного разу жінка поверталася додому, але по дорозі зайшла в супермаркет, щоб купити все необхідне для дому. І ось, нарешті економлячи вона попрямувала до виходу. Все б нічого, але картина була трохи не звична. Джерело

Ірина, відкривши двері ногою, повільно вилазила з гіпермаркету, при цьому вона була обвішана всякими пакетами з ніг до голови. Всю цю картину доповнювала величезна пачка туалетного паперу, яка, на щастя, все ж вмістилася під пахвою.

В голові у Ірини пролетіли дві думки. Перша, навіщо потрібно було купувати все і відразу, адже супермаркет знаходиться недалеко від будинку. А друга, про те, як їй це все донести до дверей квартири. І як на зло, папір раз у раз вислизав зі своєї схованки під рукою, а пакет з побутовою хімією загрозливо потріскував.

Висунувшись з дверей супермаркету, жінка знову картала себе за те, що колись не купили машину. Ірина планувала піти на курси, але зустріла хлопця, а потім наpoдилася дитина. Життя закрутилася, а її чоловік вважав, що жінці за кермом не місце і обіцяв відвозити куди потрібно.

Раптом думки жінки обірвалися, минаючи двері супермаркету, Ірина помітила свою ж машину, що колись батьки подарували їм з колишнім чоловіком. За кермом сидів її коханий, а поруч – його нова пасія.

Від несподіваної зустрічі вона хотіла провалитися крізь землю. Але найбільше її пригнічувало те, що вона одна без будь-якої допомоги змушена була волочити всі ці корисні для господарства пакети.

Програвати Ірина не любила, тому вирішила діяти рішуче. Біля припаркованої машини колишнього чоловіка, жінка помітила чорний джип і не роздумуючи ні хвилини попрямувала до нього. Ірина відкрила його задні двері, з легкістю закинула всі свої пакети на заднє сидіння, а сама невимушеними рухами стрибнула на переднє пасажирське.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩