НА НАШУ ФІРМУ ПРИЙШЛА ПРАЦЮВАТИ ШИКАРНА ЖІНКА. ІСТОРІЯ, ЯКУ ВАРТО ПРОЧИТАТИ І ЖІНКАМ, І ЧОЛОВІКАМ. ПОВІРТЕ, ВОНА ЗДАТНА ЗМІНИТИ ВСЕ У ВАШОМУ СІМЕЙНОМУ ЖИТТІ

 

На нашу фірму прийшла працювати шикарна жінка. Історія, яку варто прочитати і жінкам, і чоловікам. Повірте, вона здатна змінити ВСЕ у вашому сімейному житті.

Сімейне життя важке, насправді. Колись я закохався в прекрасну дівчину, найкрасивішу на світі. Ми одружилися і незабаром стали батьками. Все було добре, але я став мало уваги приділяти дружині, вона була завжди втомленою. Джерело

Я вирішив завести кoxанку, яка задoвольнить всі мої примхи, але таку важко знайти. І ось сталося диво – на роботу до нас прийшла одна шикарна жінка, вся доглянута, стильна красуня. Я став приділяти їй увагу, все на побачення кликав, гуляли іноді.

Таким чином, гарненько зблизилися, і вона пообіцяла, що у нас все буде завтра ввечері.

О так! Я відчув себе всемогутнім, непереможним, адже перша красуня буде моєю.

Такий зраділий я поїхав додому. Вдома мене чекала моя дружина, зовсім вимоталася, ледве дійшла, щоб двері мені відкрити. Вона подивилася на мене, і мені здалося, що я побачив сльози в її очах.

Здалося!

Вона лягла спати, коли я пішов побачити діточок і поїсти що-небудь. Потім я пішов в спальню. Дружина спала, а поруч лежав наш сімейний фотоальбом. Вирішив перегорнути, тому що спати взагалі не хотілося, при усвідомленні того, що завтра мій переможний день.

Ось перші наші знімки. Моя дружина виглядає прекрасно, така весела, весела. Наш побут життя щось в мені зpуйнував, напевно, і я не розумів, що не ціную свою дружину так, як раніше.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩