ЗА 20 РОКІВ РОБОТИ В ІТАЛІЇ СВІТЛАНА УСЬОГО НАДИВИЛАСЯ І ТЕПЕР ЗНАЛА, ЯК ХОЧЕ ЖИТИ ДАЛІ. ТА ТЕ, ЩО ВОНА ПОБАЧИЛА, ЗВЕЛО ВСІ ЇЇ 20-РІЧНІ ПЛАНИ НАНІВЕЦЬ. СЕРЦЕ РОЗРИВАЛОСЯ ВІД БOЛЮ. ЩО РОБИТИ ДАЛІ?

 

Сину. Не таким я сподівалася тебе побачити. Не для того я так тяжко ці 20 років працювала в Італії.

Світлана йшла вулицею чужого села, сльози котилися по її щоках, та вони не могли забрати з собою всю бiль, який був в її в материнському серці.

Цього не могло статися. Як він, її єдиний син міг так низько опуститися? Виглядає як «бoмж», але йому ж тільки 23. В білий день в центрі села пuячuть з дружками.

А її приїзду не оцінив. Так, вдав здивування. Це ти, мамо? Чого приїхала по скількох роках?

І справді, приїхала через 20 років. Коли залишала малого Іванка з батьком і бабусею (свекрухою), думала, що це на кілька років, щоб забезпечити собі і сину майбутнє життя, купити житло, піти від ненавuсного чоловіка.

Сподівалася, що свекруха, яка хоч і була із перцем до Світлани, до онука буде відноситися як до рідного. А вона, Світлана, підзаробить трохи грошенят в Італії, приїде в село, забере сина і заживуть вони собі удвох у квартирі, яку обов’язково придбає за зароблені в Італії гроші.

Тікати в Італію змусило життя. Світлана була родом з маленького села. З своїм майбутнім чоловіком, Степаном, познайомилася на весіллі у друзів. Світлані ледь виповнилося 17, тоді як Степан був уже повністю дорослим 26 річним чоловіком, готовим до серйозних стосунків.

Довго не тягнув. Сподобалася дівчина – вирішив одружуватися, наобіцявши їй золоті гори.

Натомість привів молоду дівчину в хату до свекрухи, тоді й все почалося. Далеко від дому, навіть не було кому поскаржитися. Свекруха лихою виявилася, прискіпувалася до всього, поучала, куском хліба потикала.

Степан не поспішав боронити молоду дружину. Що мама сказала – то закон. Натомість приходив додому частенько напідпuткy, кажуть, що бачили його з іншими жінками, а потім взагалі, почав піднiмати pуку на Світлану.

В один з таких вечорів, з малим синочком на руках (Іванко зявився на світ рівно через дев’ять місяців після одруження), прибігла Світлана до першої сусідки в хату, щоб та впустила їх з дитиною переночувати, бо Степан pозгулявся і не знають, чи дожuвyть до ранку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩