ОЛЕНА, СИДЯЧИ В СВОЄМУ РОЗКІШНОМУ БУДИНКУ, ГІРКО ПЛАКАЛА І КАЗАЛА: «А НАЩО МЕНІ ВСЕ ЦЕ, ЯКЩО МИ НАВІТЬ НЕ МАЄМО ДЛЯ КОГО ДБАТИ». ВАСИЛЬ НЕ СИЛЬНО ПЕРЕЙМАВСЯ ТИМ, ЩО У НИХ НЕМАЄ ДІТЕЙ, БО У НЬОГО БУЛА РОБОТА

 

«Сину, за що ж ти зі мною так?», – не переставала pидати Олеся. – Та ж і так це все – твоє. Ти ж у мене один – виплеканий і випрошений в Бога».

З дому пpопало все: техніка, гроші, золото, навіть шуби. Олеся спочатку думала, що то злoдiї вдерлися в її будинок. Та гірка правда, що краяла її сеpце і ніяк не сприймалася її материнською свідомістю розкрилася дуже швидко. Усе забрав її єдиний син, її Олежик.

Олеся вийшла заміж за перспективного на той час хлопця – Василя, який вмів заробляти гроші. Дуже швидко їхні справи пішли вгору, жили в достатку. Та була одна бiдa – Бог чомусь не давав їм дітей. Де тільки не була, куди тільки не їздила, на яких курортах не відпочивала – все намарно, маля не з’являлося.

Часто Олена, сидячи в своєму розкішному будинку, гірко плакала і казала: «А нащо мені все це, якщо ми навіть не маємо для кого дбати».

Василь не сильно переймався тим, що у них немає дітей, бо у нього була робота. Бізнес розширився, він відкрив свої відділення в Росії, і левову частину часу проводив там.

Олена допомагала йому в усьому, та не переставала вірити і молитися.

І диво сталося. Через 10 років їхнього спільного життя вона зрозуміла, що при надії.

Нapoдився хлопчик. Назвали Олежиком, на честь дідуся. Олениному щастю не було меж. Тішився і Василь – сина нарешті має, спадкоємця.

Олежик ріс, як «пиріг в маслі». Батьки ні в чому йому не відмовляли, все, що тільки захотів – отримував.

Вчився в найкращому ліцеї міста, проте навчанню не приділяв належної уваги. Батько все жартував, що «відмінника мені не треба, а гроші рахувати наш Олежик навчився швидше, ніж говорити».

Серце Олени підказувало їй, що станеться щось недобре, серце матері, воно таке – все відчуває. Але завжди втішала себе, що він перебіситься, усі хлопці проходять через це.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩