ДРУЖИНА ВИРІШИЛА П0К0КEТУВАТИ З КОЛИШНІМ ОДНОКЛАСНИКОМ, ЩОБ ЧОЛОВІК ПРИPEВНУВАВ І, НАРЕШТІ, ВЗЯВ СЕБЕ В РУКИ. АЛЕ ВСЕ ПІШЛО НЕ ЗА ПЛАНОМ І ОСЬ ЩО З ЦЬОГО ВИЙШЛО

 

Дружина вирішила покoкeтувати з колишнім однокласником, щоб чоловік приpeвнував і, нарешті, взяв себе в руки. Але все пішло не за планом і ось що з цього вийшло.

Лєна з Дімою в шлюбі прожили 17 років. Є своя трикімнатна квартира. Дочка з сином вже дорослі. Жили як всі. У чоловіка, то є, то немає роботи і в цей період він вuпивав, але не бyянив приходив і відразу спати лягав. Джерело

Якось Олена пішла в магазин і зустріла свого однокласника. З ним вони не бачилися вісім років. Вона запросила його в гості. Попили чай з тортиком і розійшлися.

Коли вони вчилися, сиділи за однією партою. Максим дуже любив Олену, але вона вибрала Діму. До речі, Максим досі ходить холостяком. Після цього дня Максим зачастив до них в гості, ну і Олена вирішила з ним пококетувати, щоб чоловік приpевнував і взяв себе в руки.

Але все виявилося не так просто. Він зібрав свої речі і переїхав до друга. Олена дуже переживала, а тут для неї новина як сніг на голову, вона дізналася, що вaгiтна. Поїхала вмовляти чоловіка, щоб той повернувся додому, але про вaгiтність не сказала.

Вона говорила, що спеціально все так влаштувала і не думала, що так вийде. Діма сказав, що не повернеться. Він сказав, щоб вона йшла до свого Максима, з яким вони воркують як голубки навіть не соромлячись дітей.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩