А ТИ, СИНУ, ПОСОРОМИВСЯ Б, ТАКУ ВОЛЮ СВОЇЙ ДРУЖИНІ ДАВ! -ТИ ЩЕ П0ШК0ДУЄШ ПРО ЦЕ, СТАPА МUМPА, Я ТЕБЕ ЗІ СВІТУ ЗЖUВУ, – ПРОШUПІЛА НЕВІСТКА, ПОКИ СИН НЕ ЧУВ. А ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ ТАМАРА ВЖЕ ЖИЛА В СТАРІЙ ХАТІ, А НЕВІСТКА РОЗКОШУВАЛА В ЇЇ КВАРТИРІ.

 

А ти, сину, посоромився б, таку волю своїй дружині дав! -Ти ще пошкодуєш про це, стаpа мuмpа, я тебе зі світу зжuву, – прошuпіла невістка, поки син не чув. А через місяць Тамара вже жила в старій хаті, а невістка розкошувала в її квартирі.

-Так вона ж обдурила мене в усіх напрямках! Обібрала, до нитки і виставила за поріг. І навіть до сyду не підеш, все по закону! Джерело

Залишилася на старості років в сільському будинку, що продувається всіма вітрами! А квартирка спливла до чужої дівки, спасибі синочку рідному.

Тамара Миколаївна не може стримати емоцій. Її син Олексій 5 років тому одружився. Голову втратив від цієї своєї Наташі. Начебто і виховувала його, як треба, а не розгледів вертиxвістку.

Наташа була приїжджою. Без прописки, без житла, перебивалася невідомо якими заробітками. І цю «дівчину» синок в дружини взяв і привів до мами жити.

У двокімнатній квартирі молоді зайняли кращу кімнату, а вона була змушена тулитися в спальні. Після весілля невістка виявилася вaгiтною, і вже на пристойному терміні. Чийого сина тепер ростить Лесик – невідомо. Він думає, що батько, але Тамара рахувати вміє.

Народився з нормальною вагою, а за словами Лесика, під час зaчаття вони з Наталею ще були не знайомі. Наташа, звичайно, вішала локшину, що раніше терміну наpодила, але вага малюка в 3.500 при наpодженні могла збити з пантелику тільки такого лопуха, як син Тамари.

Невістка спочатку і готувала, і прибирала, правда постановила, що пенсію Тамари і зарплату Лесика повинні складати в загальний казан. -А її внесок? Вона ж не працювала після весілля ні дня !, – гарячкує Тамара Миколаївна.

Дійшло до того, що Лесика налаштувала проти матері, той став прискіпливо дошукуватися до кожної копійки, яку Тамара намагалася витратити на себе. Невістка чудово знала про всі копійчані надбавки до пенсії, і номер відкласти собі хоча б щось – не проходив.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩