ЧОЛОВІК ЗАРЯДИВ СТАРИЙ ТЕЛЕФОН ДРУЖИНИ, І ЙОГО СВІТ ОБВАЛИВСЯ: В ОДНУ МИТЬ ВСЕ СТАЛО ЧОРНИМ

 

Чи можна пробачити подружню невірність? Як пережити зраду? Не втративши віру в людей, в високі почуття, в відданість і справжню любов … На жаль, але зрада – явище нерідке. Ця історія про чоловіка, який мав необережність зарядити старий телефон своєї дружини.

Зрада – це боляче. Особливо коли несподівано

Зрада коханої людини, звичайно ж, заподіює нестерпний душевний бiль. Іноді на те, щоб прийти в себе після такого, потрібно далеко не один рік. Довіри до людей більше немає. До речі, може, ніколи й не буде. Герой нашої статті про зраду своєї дружини дізнався зовсім випадково …

Чи можна пробачити зраду?

Своєю історією чоловік поділився в соціальній мережі «Фейсбук». Його публікація без уваги не залишилася. Безліч коментарів і порад користувачів підштовхнули його до серйозного рішення – до розлучення.

У своєму пості він зазначив, що прощення зради завжди асоціював з людською слабкістю. Хоча особливо про це ніколи не замислювався. Поки сам на собі не відчув, що таке зрада. Жінка, з якою він прожив близько п’яти років, зраджувала йому. А він її любив. І хотів забути про те, що дізнався, як про страшний сон. Забути і пробачити.

І він намагався це зробити. Дійсно намагався. Але не зміг. Не зміг жити з людиною, яка його зрадила. Та й правильно … Адже пробачити можна, але забути не можна. Яке після цього щасливе сімейне життя?

Що ж сталося?

Отже, для того щоб звалилися всі переконання, плани і надії чоловіка, досить було всього лише одного вечора. А справа в тому, що сімейна пара переїхала в нову квартиру – велику і простору. При розпакуванні речей чоловікові на очі потрапив старий телефон його дружини. Старий, але робочий. Чомусь чоловікові захотілося його зарядити …

Менше знаєш міцніше спиш? Чоловік був розбитий наповал тим, що побачив! Він виявив сотні повідомлень і фотографій дружини зі своїм діловим партнером. Двоє близьких людей заподіяли йому неймовірну бiль.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩