НEЗВUЧАЙНИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ЧОЛОВІКА: ТРЕТЮ ГОДИНУ БЛУКАЛА МАРИНКА ПО МАГАЗИНАХ, ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА ДО КУМИ. ВАДИМ ЛЮБИТЬ ПОЇСТИ, ПОСПАТИ, ВИNИТИ, РИБАЛКУ ІЗ КУМОМ, ДИВИТЬСЯ НА МОЛОДИХ ЖІНОК

 

Сьогодні вже майже третю годину блукала Маринка по магазинах, підбираючи гарний подарунок для свого Вадимчика. Поради продавчинь стосовно подарунка тільки нервували та смішили молоду жінку:

– Діловий блокнот, яскрава краватка, великий набір для гoління, дорога туалетна вода, канцелярські прибамбаси типу рамочок для світлин та підставок із ручками. Усього цього у нього навалом! Хочеться подарувати щось дуже особливе, незабутнє! Джерело

Наморщила чоло, пригадуючи звички та уподобання чоловіка: любить добряче поїсти, поспати, випити, рибалку із кумом, обертається на молодих жінок… Ні, це все не те! Раптом здогадка, мов блискавка, пронизала мозок: «Вечірка для двох із шампанським та тихою музикою, це так освіжить наші стосунки, внесе романтику».

Зателефонувала до куми:

– Зіночко, можеш на вихідні дати ключ від дачі? Хочу влаштувати для чоловіка невеличке сімейне свято! Щоб Вадимчик пригадав перші роки нашого життя, коли знімали квартиру, в усьому собі відмовляли, але так кохали одне одного!

Почула у відповідь:

– Аякже, з чоловіком! Двоповерхового будинку із євроремонтом малувато, то ви вирішили усамітнитися на дачі, яка нагадує курятник, а не житло! Сказала б прямо, що маєш кoханця й потрібне місце для зустрічей!

Марина кинула слухавку до сумки. Оговтавшись від почутого та трохи заспокоївшись, зайшла до кума на роботу:

– Андрію, скажи чесно, ти ж дорослий чоловік, прожив життя й усе розумієш…

Той, тримаючи стаканчик із кавою, так і занімів на місці, витріщився на куму, мов баран на нові ворота, не зовсім розумів, що вона має на увазі. Марина підійшла ближче, щоб ніхто із працівників не чув їхньої розмови:

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩