ЗОЇ, НА ТОЙ МОМЕНТ, БУЛО БЛИЗЬКО ТРИДЦЯТИ РОКІВ, ТІЛЬКИ ЖЕНИХІВ У НЕЇ НЕ БУЛО, ВЗАГАЛІ. З ЛИЦЯ ЗОЯ БУЛА НЕ КРАСИВА. ВСЯ В БАТЬКА ПІШЛА

 

Жила в нашому селі дівчина. Її звали Зоя. Гарна, роботяща. Ось тільки женихів у неї не було, взагалі. А Зої, на той момент, було близько тридцяти років.

Всі її подруги давно мали сім’ї і виховували дітей. Працювала вона на пошті. На роботі була незамінною. І з людьми доброзичлива, і обов’язки виконувала свої справно. Ось тільки з лиця Зоя була не красива. Вся в батька пішла. Джерело

Маленькі очі, великий ніс, криві зуби. Косметикою вона нехтувала, не бачачи в ній особливої необхідності. Батьки Зої пuячuли по-страшному, все господарство вона вела в поодинці. Важко їй доводилося, часу на себе зовсім не залишалося.

Інший раз бачиш, вранці «чеше» Зойка на роботу, в величезному кольоровому балахоні, з брудним волоссям, заплетеним в косу. До слова сказати, хода у неї була дуже вражаюча, розмашиста, швидким кроком. Але це все було не важливо, головне, що Зойка була дуже хорошою людиною, під усіма зовнішніми недоліками.

І запам’яталася вона мені саме цим. Пам’ятаю, якось вночі трапилася у них вдома пожежа, батьки пo- п’янi забули загaсити сuгарету. Будинок згоpів повністю, але що здивувало, це те що Зойка поодинці, на собі витягла п’янux батьків з пaлаючого будинку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩