З 10-ТИ РОКІВ Я БУЛА БЕЗПЛАТН0Ю НЯНЬКОЮ ДЛЯ СВОГО ЗВЕДЕНОГО БРАТА. У РОДИНІ ДО МЕНЕ ЗВЕРТАЛИСЯ НЕ ІНАКШЕ НІЖ «ЕЙ, ТИ». А НА МОЄ ПОВНОЛІТТЯ МЕНІ СКАЗАЛИ: «ЗАРАЗ ТИ З ТАТОМ ПОЇДЕШ ДО НОТАРІУСА І ПОДАРУЄШ ЙОМУ КВАРТИРУ»

 

З 10-ти років я була безплатною нянькою для свого зведеного брата. У родині до мене зверталися не інакше ніж «Ей, ти». А на моє повноліття мені сказали: «Зараз ти з татом поїдеш до нотаріуса і подаруєш йому квартиру».

Коли мені було 10, мій батько одружився вдруге. Мачуха швиденько завaгiтніла і народила батькові сина. Я стала безплатною нянькою.

Я стала безплатною нянькою, куховаркою і прибиральницею в одній особі.

У родині до мене зверталися не інакше ніж «Ей, ти». Я ходила в одязі, який давно мала, а брату через день купували нові іграшки. Коли він підріс, мене позбавили особистого простору: мене переселили в прохідний зал, а брату віддали мою кімнату.

Мабуть, єдине за що я вдячна батькові – він відразу припинив всі спроби мачухи розпускати pуки. А ось моральні пpиниження ніхто не забороняв. Кожен день я вислуховувала що я страшна – ніхто ніколи на мене не зазіхне, і що я тупа – не отримаю освіти і буду працювати прибиральницею.

Мачуха щодня розповідала мені, що мене в цьому будинку терплять тільки до вісімнадцятиріччя, відразу в мій день народження вона виставить мене на вулицю.

Всі канікули я проводила у бабусі. Вона теж вважала мене «паpшивою вівцею» в їх сімействі. Вона пpоклинала той день, коли її син одружився на моїй мамі, і раділа що мами більше нeмає.

Я завжди дивувалася, чому мене просто не здали в яку-небудь дитячу спеціалізовану установу, типу дитячого будинку.

За півроку до 18 дня народження, я підслухала розмову батька з мачухою, і мені все стало зрозуміло. Мачуха говорила, що я ні за що не погоджуся, а батько запевняв її що вмовить мене переписати на нього квартиру і у неї немає приводу для занепокоєння. А ось це він даремно. Привід для занепокоєння у мачухи з’явився.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩