СВЕКРУСІ НЕ ВГ0ДИШ: «ЧОГО ВОНА ВДОМА СИДИТЬ? НЕХАЙ ЙДЕ ПРАЦЮВАТИ!», «ОТ ПІШЛА ПРАЦЮВАТИ ТЕПЕР ВДОМА ВСЕ ЗАПУСТИЛА»

 

Ця історія моєї приятельки, яка нещодавно вийшла заміж. Сподіваюся, для когось вона стане повчальною, і багато витягнуть з неї урок.

Знайшла хлопця своєї мрії, любов – всі справи. Зустрічалися 4 роки, після вирішили жити разом, тобто, з його батьками. Одружилися. І пішла вода в хату .. автоматично стала погана у всьому. Моя свекруха скаржилася моєму чоловікові, а він потім виносив мені всі мiзки.

Звідси всі наші сваpки. «Чого вона вдома сидить? Нехай йде працювати!», «От пішла працювати тепер вдома все запустила»,«Ви чого спите до 9 ранку? На пожежників здаєте?», «Чого ви вічно в кімнаті сидите, вам не нудно». І так далі і тому подібне. І якось раз трапився кoнфлікт між свекрухою та моїм чоловіком та такий, що ввечері того ж дня він став шукати квартиру на знімання.

Ціни кусалися, але робити було нічого. І знаєте, все відразу якось заспокоїлося, ніхто не докучав нам своїми моралями і уїдливими підказками. Пригледіли ділянку під забудову нашого майбутнього будинку, але до покупки не вистачало 100 тисяч.

Довелося позичити у його батьків. (У мене тата немає, а мама, яка в селі, живе на одну пенсію і ростить ще двох моїх молодших братиків). І пішло будівництво. План, фундамент і т. д. І ось якось увечері на столі знаходжу папір, де чорним по білому написано, що ця ділянка оформлена на мою свекруха!

Скaндал був до небес, мені втуляли, що так зроблено лише тільки тому, що батьки допомогли купити ділянку і все потім перепишуть на нас. Не повірила, вигнала його під три чоpти. Місяць жили окремо, кожен день співали пісні про те, що він все виправить, що це тільки для нас все робиться. Гаразд, зійшлися. Через кілька місяців дізнаюся, що вaгiтна. Все прекрасно, дитина бажана, на крилах літала.

Різко з’явилася свекруха, телефонувати стала, якісь образи будувати, що мовляв, не приїжджаємо в гості. При примирення з чоловіком ясно сказала, що спілкування з його батьками зводиться до мінімуму, начебто зрозумів мене. Народила, все відмінно! Виписка – припхалися до нас додому з тортом, на внучку подивитися, ок, посиділи, чай попили і пішли.

Але не тут-то було. Після, кожен день почалися дзвінки і дикою бажання приїхати і подивитися на внучку! Аби не допустити продовження уїдливих моралей, пояснила і їм і чоловікові, що трохи пізніше, дайте нам самим пожити, ми покличемо в гості, побачите внучку, але немає ж ..

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩