Наблuжається зuма, і я вирішuла купuтu собі нову зuмову куртку. В кінці місяця я отрuмала зарплату і купuла собі пуховuк за шість тuсяч грuвень. Колu свекруха побачuла покупку, вона сказала, що це верх нахабства з моєї сторонu – вuтратuтu більшу частuну зарплатu на себе і чекатu, що чоловік буде весь місяць мене годуватu

 

В дитинстві я виховувалася в сім’ї, де були дуже демократичні відносини. Мої батьки завжди мирно жили між собою і мене теж ні в чому не обмежували. Ми не були багатими, але на необхідні речі нам грошей вистачало.

Потім я вийшла заміж і думала, що зможу у власній родині теж запровадити рівноправні відносини. Мій чоловік дуже хороший, але про його маму я цього сказати не можу.

Справа в тому, що вона з самого початку поставилась до мене недружньо: зробила висновок, що я не рівня її синові, і що він міг би знайти собі когось кращого. Природно, відкрито вона мені це не говорить, щоб не псувати відносини з моїм чоловіком, але з перших днів знайомства задає мені незручні питання, і намагається всіляко показати мені свою нелюбов і неприязнь.

Я не вважаю себе якоюсь негідною: я симпатична, розумна, зі спокійним характером. Але мені не пощастило в тому, що у мене немає свого житла, та й грошей багато не заробляю. До знайомства з мамою чоловіка я ніколи не комплексувала з цієї причини і вважала, що у мене є все для того, щоб вдало вийти заміж, а вона мені навіяла думку, що я безприданниця і ледащо.

Батьки мої живуть далеко, тому заступитися не можуть, а вона постійно робить акцент на тому, як добре заробляє її син, і що мені дуже пощастило, що він взяв мене за дружину. При чому це підноситься не в позитивному ключі, а скоріше навпаки, нібито він вивіз мене з села, хоча це зовсім не так.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩