– У БЕРЕЗНІ ЦЬОГО РОКУ ЗУСТРІЧАЮ СУСІДКУ, І ВОНА КАЖЕ, ЩО ТВІЙ ОДРУЖИВСЯ. Я ПОЇХАЛА ДО НЬОГО, ВЗЯВШИ ДОНЕЧКУ, ЗРОБИЛА ВИГЛЯД, ЩО НЕ ЗНАЮ, ЩО СТАЛОСЯ. КOЛИ Я ЗАЙШЛА В БYДИНОК, ПОБAЧИЛА ЦЮ ЖІНКУ, ЯКA БУЛА ОДЯГНЕНА В МІЙ ОДЯГ ТА SПAЛА НА М0ЄМУ ЛIЖКУ

 

Мені 30 років є дочка, якій 2 роки, так вийшло, що ми з цивільним чоловіком розійшлися, коли нашій доньці було 3 місяці. Він старший за мене на 15 років. Не знаю, чи то різниця у віці, чи люди ми зовсім різні, але життя у нас складалося важко.

Зустрічалися ми 4 роки, але ніяк не могли одружитися, все відкладали на пізніше. Я раптово завaгiтніла і повідомила йому про це. Він був радий і ми почали готуватися до сімейного життя. Зробили маленьке весілля. Реєстрації не було, але він обіцяв, що пізніше обов’язково зробимо реєстрацію.

Йшов час, живіт почав рости, і він почав змінюватися. Він ставав дратівливим від того, що він багато почав витрачатися на продукти, на комуналку і т.д. Почав мене обзивати “старородящою”, товстою. Я його завжди зустрічала після роботи з накритим столом і смачною вечерею, і вранці його проводжала на роботу, хоча була втомленою.

Зробила перестановку в будинку, але йому це не сподобалося, він кричав на мене, вирішила в його одязі навести порядок, прибрала старі речі, через це я теж отримала.

Щоб я не робила, йому стало все не подобатися. Він завжди був злий. Я хотіла весь час з ним поговорити, чому він змінився, чому йому не подобається те, що я роблю. Сам влаштовував скандал, потім йшов до друзів з ночівлею. Я думала, може йому не звично, що з ним живе ще одна людина, тому що він довгий час жив один, але потім все з’ясувалося.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩