Михайло не міг піти від дружини три роки, але потім наважився. Ми почали жити разом. Періодично він метався між мною і нею. Рік тому всі метання припинилися остаточно. Михайло пішов до мене. Зараз живемо разом, я чекаю дитину, настрій у мене весь час змінюється, через що між нами з’явилося багато непорозумінь. А свекруха впевнена, що він і досі любить тільки свою першу дружину

 

З Михайлом ми знайомі давно. Ця історія почалася сім років тому. В нього я закохалася з першого погляду. Тоді відносин не вийшло, я була молода зовсім, йому потрібна була сім’я, а я до цього ще не була готовою. Плюс мої амбіції. Тоді ми розійшлися. Але доля звела нас знову.

Через два роки, будучи вже одруженим він сам прийшов до мене і сказав, що любить і не може мене забути. У нас зав’язалися відносини, таємні. У нього в шлюбі вже була дитина. Він не міг піти від дружини три роки, але потім пішов. Ми почали жити разом. Але періодично він метався між мною і дружиною. Рік тому всі метання припинилися остаточно.

Михайло остаточно пішов до мене. Зараз живемо, я чекаю дитину, зараз на 5-му місяці. Настрій у мене весь час змінюється, через що між нами з’явилося багато непорозумінь.

І ось мені дзвонить його мама і каже, що він говорить, що завжди любив першу дружину, і буде любити її все життя.

Коли ставлю запитання йому безпосередньо, каже, що якби йому було з нею так добре, то він би не пішов, каже, любить мене. Він їздить до доньки від першого шлюбу через день, відповідно через це сваримося теж. Мені здається, що я цього не витримаю. Чому він себе так веде? Адже якщо не любить, то потрібно піти? Навіщо тоді йшов від неї до мене?

Зараз виходить, що я на цій темі постійно нервую і постійно з ним лаюся. Хоча влітку вони лаялися з колишньою дружиною. З донькою від першого шлюбу у мене чудові стосунки. Єдине, що дружина колишня налаштувала її, щоб вона до нас не йшла ночувати, сказавши, що ми посварилися, і дівчинка тепер каже татові, що піде ночувати тільки з мамою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩