МАМА ВИРІШИЛА ЗНАЙТИ ДЛЯ ЄДИНОГО СИНА ГІДНУ КАНДИДАТУРУ НА РОЛЬ ДРУЖИНИ. СУСІДСЬКА ДОНЬКА, ДОЧКА ПОДРУГИ І КІЛЬКА ДІВЧАТОК З КЛАСУ СИНА НЕ ПІДІЙШЛИ. І ОСЬ ЩО ВОНА ЗРОБИЛА

 

Мій синочок – найбажаніший на світі. Я завжди його дуже любила. Наpоджувала виключно для себе. Виховувала його і закладала в ньому характер бiйця, не спала ночами, лікувала його і ростила. І тепер цей ідеальний чоловік вибирає іншу жінку.

Я знала, що прийде цей час. Я знала, що мій синочок вибере собі жінку, але дуже важко віддавати свою кpовиночку іншій дівчинці. Тому я придумала свій план. Джерело

Мій син став цікавитися дівчиною. Я спокійно до цього поставилася. Але контакту з цією навіженою дівчиною я не знайшла. Просто сказала синові, що його нинішня дівчинка нам не пара. Нам потрібна більш порядна, цнотлива, скромна дівчинка. Я вирішила, що сама підберу йому наречену. Підберу і зведу їх разом.

Синові я вирішила про свій план нічого не розповідати. Менше знає-міцніше спить. У мене почався пошук тієї самої кандидатури. Мені потрібна була та, з якою я знайшла б спільну мову.

Варіантів було не так багато. Сусідська донька, дочка подруги і кілька дівчаток з класу мого сина. Він тоді своїх однокласниць смикав за кіски. Коли я зустрілася з сусідкою і її дочкою – я зрозуміла, що це не той варіант. Вона важила як два центнери, а мені потрібно, щоб мій синочок був повністю щасливий у шлюбі.

Я зустрілася з дочкою подруги – дуже хороша, мила дівчинка, у якої була кохана людина. І цей варіант теж відпав сам собою. Розповідати про однокласниць мого синочка- я не готова. Там теж плачевна ситуація.

Більше варіантів у мене не було. Мені довелося простежити за сином і зрозуміти, до того він відчуває почуття.

Я сказала синові, що мені дуже хочеться побути з ним на роботі сьогодні. Він був не в захваті, але мене це мало хвилювало. Я сиділа в його робочому кабінеті і спостерігала за його відносинами з співробітницями. Я намагалася зрозуміти, до кого саме він розташований більше. Мені довелося провести своє особисте розслідування і поговорити з співробітниками, дізнатися більше корисної інформації.

До кінця робочого дня я зрозуміла, що варіантів у мого синочка на роботі немає. Я засмутилася і вирушила додому, а синок поїхав в кафе. Я спочатку відмовилася поїхати з ним, але потім вирішила, що мені це не зашкодить. Коли я підходила в кафе – то побачила, як мило він розмовляє з місцевою офіціанткою. І тоді я вирішила, що ця офіціантка – та сама.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩