СВЕКРУХА ХОДИЛА ДО НИХ, ЯК НА РОБОТУ. ВОНА НЕ СВАРИЛАСЯ, НЕ ВЧИЛА ІРКУ ЖИТТЯ, ВОНА ПРОСТО ПЕРЕРОБЛЯЛА ВСЕ ЗА НЕЇ, І ТАК М’ЯКО, ДЕЛІКАТНО, ЩО У ІРКИ ЯЗИК НЕ ПОВЕРТАВСЯ ПОСВАРИТИСЯ З НЕЮ. ТА ЯКОСЬ У СВЕКРУХИ ЗЛАМАВСЯ ТЕЛЕФОН

 

Свекруха ходила до них, як на роботу. Вона не сварилася, не вчила Ірку життя, вона просто переробляла все за неї, і так м’яко, делікатно, що у Ірки язик не повертався посваритися з нею. Та якось у свекрухи зламався телефон.

– Ну, як ви тут без мене, – по-хазяйськи, роздягаючись в передпокої питала, Алла Петрівна. Джерело

– Так, вашими молитвами, мамо, – не без єхидства відповіла Ірка, – всього-то ніч пройшла, як вас не було …

Ірина зі свекрухою, ніколи не сварилася, бо, з цією людиною, було неможливо посваритися. Алла Петрівна свято вірила, що вона все знає і вміє краще, і щиро дивувалася, як це невістка Іра цього не розуміє і не цінує, адже вона ж як краще хоче.

Коли Ірка з Васею вже серйозно були налаштовані одружитися, він познайомив майбутню дружину з мамою.

Та зустріла наречену сина з розпростертими обіймами, ніби, все життя чекала тільки її, Ірка розчулилася, вона думала буде гірше. А потім майбутня свекруха засипала її запитаннями.

– А кулеб’яку ти готувати вмієш, а солянку, – свекруха назвала ще купу якихось -то модерних назв, яких Ірка навіть не чула, – Вася дуже любить смачно поїсти, ні, ну, нічого я навчу … А як комірці відпирати у сорочок, а гладити, нічого навчишся, я тобі допоможу …

Ірка була в шоці, вона вміла готувати, там котлет наробити, гуляш, суп зварити, запросто, і прати, і підлогу мити, все вона вміла, все-таки двадцять вісім років уже.

Вона вважала, що цього цілком достатньо, щоб сім’ї не помеpти з голоду, і не загрузнути в бруді, виявляється, вона помилялася.

Вони одружилися, купили квартиру. Але так вийшло, що час підтискав, банк же після схвалення іпoтеки, дає певний термін для вибору об’єкта, а вони переглянули всі варіанти, і в будь-якої запропонованої квартирі, був свій недолік.

Тому, коли вже залишалися лічені дні, вони подивилися квартиру в останньому будинку, вона їм дуже сподобалася, і поверх, і тепла, і лоджія велика, але був у цієї квартири один єдиний мінус, в сусідньому будинку жила свекруха. Тоді це здалося несуттєвим, і вони купили її.

Квартира була в хорошому стані, але вони все-одно хотіли зробити косметичний ремонт, тим більше Ірка була в пoложення, вони чекали малюка і хотіли облаштувати дитячу кімнату до його наpодження.

Ось тут-то, Алла Петрівна і показала себе, вона була дуже діяльною жінкою, її енергії вистачило б на кількох людей.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩