Щоnонеділка чоловік дає мені одну тuсячу гривень. В магазин за продуктами ми ходимо разом. Все обирає і оплачує він. Своїй першій дружині з двома дітьми він постійно дає гроші, більше ніж мені. Якось чоловік сказав, щоб я шукала роботу, а він буде допомагати мені прибирати та готувати вдома. Але мені не потрібна робота, і одного разу я вирішила серйозно з ним поговорити

Щопонеділка чоловік дає мені одну тисячу гривень. В магазин за продуктами ми ходимо разом. Все обирає і оплачує він. Своїй першій дружині з двома дітьми він постійно дає гроші, більше ніж мені. Якось чоловік сказав, щоб я шукала роботу, а він буде допомагати мені прибирати та готувати вдома. Але мені не потрібна робота, і одного разу я вирішила серйозно з ним поговорити

Починалося наше сімейне життя з чоловіком дуже добре. Він часто дарував мені квіти і подарунки та виконував всі мої бажання. Правда, зустрічалися ми недовго – всього 2 місяці, а після я переїхала до нього, і ми стали жити разом.

Зараз чоловік дає мені щопонеділка 1 тисячу гривень. Якщо потрібно, то він, звичайно, може дати і побільше, але я повинна пояснити для чого і привести вагомі аргументи. Причому, витрати на перукаря, манікюр, косметолога, нову сумку – це взагалі не обговорюється – просто “ні”.

У магазин за продуктами ми ходимо разом, але вибирає і платить за все чоловік. І, головне, на продукти він не скупиться, бо любить поїсти смачно, а на мені хоче зекономити. І каже ще, що тобі в житті ще не вистачає, холодильник повний. А навіщо мені його м’ясо, якщо я його не їм.

Я обурююся і намагаюся пояснити, що 1 тисяча гривень в тиждень – це ну дуже мало. Ось, скажіть, що можна купити? Манікюр 200 гривень, а про сумку чи кофтинку, я взагалі мовчу. Він каже, щоб я виходила на роботу, і сама заробляла на свої “забаганки”. Але, якщо я вийду на роботу, хто буде займатися будинком? Адже, виконую всю домашню роботу, а її – чимало. Завжди зустрічаю його з роботи смачною та гарячою вечерею, всюди чисто і красиво.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩