Коли син одружився, я віддала їм двокімнатну квартиру чоловіка, самі з донькою залишилися в трикімнатній, з прицілом, що коли вона виросте, то ми розміняємося. Але тепер у сина двоє дітей, їм стало тісно в двокімнатній квартирі, хочуть, щоб я з ними помінялася, але я не погоджуюсь на це

– Навіть не думай їх слухати, – попереджає двоюрідна сестра, – я і про те, щоб обмінятися, не кажучи вже про те, щоб дозволити продати, та ще з переоформленням.

– Так і не збираюся я, – відповідає Антоніна Вікторівна, – тільки вже немає сил їх слухати, пояснювати втомилася. Син ображається, він свою дружину лише слухає. Відчуваю, що скоро і спілкуватися зі мною перестануть.

У Антоніни Вікторівни двоє дітей від першого чоловіка, син Денис 30-ти років і дочка Ірина. Їй тільки 14 років. Денис шість років тому одружився з Ольгою, три місяці тому в родині сина народився син, а старшій внучці зараз три роки.

А ще у Антоніни Вікторівни у власності є дві квартири: одна залишилася від батьків, а друга дісталася їй від другого чоловіка, якого теж уже немає.

– Обидві на мене записані, – пояснює жінка, – коли Денис одружився, то віддала їм двокімнатну квартиру чоловіка, самі з донькою залишилися в трикімнатній, з прицілом, що коли вона виросте, то ми розміняємося. Так і у кожного з дітей, і у мене буде своє окреме житло.

Здавалося б, живи, молода сім’я, радуйся, є де, є на що, хоч і важкувато в другому поспіль декреті Ользі. Молоді і раділи, рівно до народження другої дитини.

– У нас сусіди нові, – розповіла Ольга свекрусі, – цілодобово не спимо, такі гучні попалися. І скаржитися на них – толку немає.

– І мало не щодня розповідала про те, в яких нестерпних умовах вони живуть, – каже Антоніна Вікторівна, – бідна молода мати не висипається, син мій теж, внучка старша вся знервована, малюк не спить через сусідський шум і музику.

Справжні мотиви Ольги розкрилися поступово. До скарг на те, що діти не сплять, додалися скарги на те, що транспорт в тому районі ходить рідко, магазинів мало, поліклініка далеко, з дітьми гуляти піти нікуди. А потім і зовсім дружина сина видала:

– Ви удвох з дочкою, а нас четверо в двокімнатній квартирі, давайте поміняємося квартирами.

– Я відразу заявила, – каже Антоніна Вікторівна, – мінятися не буду, трикімнатна квартира моя, я тут все життя прожила, з неї мені потім і дочці ще виділяти. Та й дочка ж в школу ходить, от радість їй буде годину з гаком на дорогу витрачати? Та й у мене тут робота поруч, друзі, подруги.

Тоді Ольга зайшла з іншого боку: не хочете мінятися, дозвольте нам квартиру продати, а купити в іншому районі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩