Два роки тому рідна донька попросила Тамару Олексіївну розміняти квартиру, яка, до слова, належить їм обом, для того, щоб дочка змогла купити своє власне житло, адже живеться їй досить непросто. Тамара Олексіївна категорично відмовилася це зробити. Дочка взяла чималий кредит, який платить з великими труднощами ще по сьогоднішній день, і ще багато грошей винна, розтягнеться це все на багато років. А коли Тамара Олексіївна постаріла, то стала скаржитися на свою єдину доньку: – Не дзвонить до мене, не пише, на повідомлення мої ніколи не відповідає. По-моєму, і номер телефону змінила вже давно. Але ніхто її не шкодує

Моїй сусідці зараз 68 років. Тамара Олексіївна живе одна в великій трикімнатній квартирі. Вона на пенсії вже давно, але ще цілком міцна така жінка, як на свої роки.

Трішки бігає в найближчому парку, їздить до подруги на дачу, трохи шиє, веде активний спосіб життя, наскільки це можна в її віці. Нею можна таки захоплюватися, якщо чесно.

Є у Тамари Олексіївни доросла дочка, але вони не спілкуються з нею зовсім зараз, та й давно вже не підтримують родинних стосунків.

– Два роки вже минуло відтоді! – якось розповіла мені сама Тамара Олексіївна. – Не дзвонить до мене, не пише, на повідомлення мої ніколи не відповідає. По-моєму, і номер телефону змінила вже давно. Образилася на мене.

Два роки тому рідна донька попросила Тамару Олексіївну розміняти квартиру, яка, до слова, належить їм обом, для того, щоб дочка змогла купити своє власне житло, адже живеться їй досить непросто.

Тамара Олексіївна ще відразу категорично відмовилася це зробити.

Дочка взяла чималий кредит, який, здається, платить з великими труднощами ще по сьогоднішній день, і ще багато грошей винна, розтягнеться це все на багато років, довго ще прийдеться все виплачувати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩