У підсумку забрали ключі від квартири у мами – вона безпринципно втручалася в наше життя

Найчастіше саме невістка скаржиться на свою свекруху, тільки наше життя склалося таким чином, що я повністю згоден зі своєю дружиною. Багато тисяч раз я жалкував про те, що придбав житло поруч з будинком батьків.

Воно було недорогим і продавці були згодні на розстрочку. Ось і спокусилися. Спочатку все було просто відмінно – рідня поряд, онуків можна їм сплавити, не потрібно нікуди їздити. Тільки з півроку тому моя мати пішла на пенсію і тепер в нашому домі відбувається казна що!

Починалося все таким чином, що вона щодня приносила нам то пиріжки, то оладки, а моя дружина дуже добренька, не суперечить моїй матері, щоб та не ображалася.

Одного разу я приходжу з роботи, а дружина плаче. Як з’ясувалося, вдень заходила моя мати і стала наводити порядки в нашому холодильнику. У підсумку вона сказала, що ми погані батьки і моримо голодом наших дітей.

Тільки коли настали вихідні, я сам помітив, що ще не встигли прокинутися, а мати вже у нас разом зі своїми пиріжками. Пояснила це тим, що ми спимо до обіду, а дітки вже зголодніли швидше за все. Ми поговорили з нею, пояснили, що ми вже досить дорослі, маємо свою сім’ю, свій порядок в домі. Тільки вистачило цього не більше ніж на тиждень.

Якось раз мати зайшла до нас, щоб підкрутити опалення, тому що їй здалося, що у нас прохолодно. Остання крапля – це наша поїздка з дружиною на вечірку, коли ми попросили маму побути з онуками.

Коли ми приїхали, то побачили, що вона встигла розібрати ялинку. Ви уявляєте? Вона вважає, що на десяте січня просто непристойно мати ялинку в будинку. І взагалі – вона хоче нам допомагати. Адже ми ж не в курсі, як виносяться сухі ялинки – ми ж недостатньо самостійні!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩