Ці свята ми збиралися відсвяткувати в тісному сімейному колі, гостей я не чекала, накрила стіл. І раптом – дзвінок у двері. Я відчинила і побачила на порозі сестру чоловіка, Надію. Ми з нею не спілкувалися років 15, і тому я була дуже здивована її появою в нашому домі

У нас з чоловіком склалася така традиція – відмічати свята скромно, родичів багато у нас немає, то ж ми завжди звикли до того, що святкуємо самі.

Ці свята ми теж збиралися відсвяткувати в тісному сімейному колі, гостей я не чекала, накрила стіл. І раптом – дзвінок у двері. Я відчинила і побачила на порозі сестру чоловіка, Надію. Ми з нею не спілкувалися років 15, і тому я була дуже здивована її появою в нашому домі.

В руках у Наді були полуниці, погодьтеся, дивний подарунок на Великодні свята. Але полуниці сестра чоловіка принесла не просто так, саме через них ми і не спілкувалися стільки часу.

Я вийшла заміж, народила двох дітей, чоловік більш-менш нормально заробляв і у нас з’явилася можливість купити дачу. Після довгих пошуків вирішено було зупинитися на ділянці з невеликим будиночком в тому ж дачному кооперативі (або товаристві, не знаю, що тоді було), де жила сестра чоловіка – Надія.

У неї там був невеликий будиночок, де вона жила влітку з дочкою і батьками. Дачу вони придбали років на п’ять раніше, ніж ми, і вже непогано там облаштувалися, завели город.

Купуючи ділянку недалеко від сестри, чоловік розповідав мені, що так нам буде набагато простіше, поруч родичі, завжди можуть допомогти, та й взагалі веселіше.

Але, в підсумку, веселощі не склалося і зустрічалися наші сім’ї тільки по вихідних, коли мій чоловік туди приїжджав.

Сама я з дітьми безвилазно сиділа на дачі все літо, але оскільки родичі, якщо я без чоловіка приходила в гості, весь час посилалися на якісь справи і зайнятість, ходити до них я перестала, а самі вони до мене теж не заглядали.

Я завела у себе теж невеличкий город, і вирішила посадити на майбутній рік полуницю для дітей. А, треба сказати, у сестри чоловіка пів ділянки було засаджено полуницею, тому що її дочка дуже її любила.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩