Я чекала дитину, але Микола відмовився зі мною одружуватися. Натомість, відразу як я поїхала, він одружився з іншою. Його дружина – дуже забезпечена жінка, трохи старша за нього, має кілька салонів в місті, їздить на дорогій іномарці. Саме про таку невістку мріяла мама Миколи. Але я зовсім не шкодую про те, що все сталося саме так

Коли я зустріла Миколу, відразу вирішила, що це моя доля. Я кинула роботу і поїхала з коханим, залишивши маму з бабусею в рідному місті. Я так любила свого Миколу, що заради нього була готова на все, вірила в те, що тільки з ним я зможу стати щасливою.

На той момент мені було 27, а йому 29. Нормальний вік для того щоб створити сім’ю і завести дітей. Але Микола не поспішав узаконювати стосунки зі мною. Жили ми нормально, легко влаштувалися на роботу на новому місці. З мамою Миколи у нас склалися нейтральні стосунки, ми не лаялися, але і любові особливої ​​не було.

Мама Миколи не чіпала мене, а я не чіпала її, навіть коли та намагалася якось неприємно мене задіти. Я знала, що я їй не подобаюся, адже у мене нічого не було, вона хотіла бачити поруч зі своїм єдиним сином дівчину з грошима і все шукала відповідну партію.

Коли я зрозуміла, що чекаю дитину і розповіла про це Миколі, він ніби як і зрадів, але тут втрутилася його мама. Вона заявила, що не буде прописувати мене в свою квартиру, що не дасть благословення і онука чи онучку ніколи не прийме, тому як ще не зрозуміло чия це дитина.

Я не витримала і висловила їй все, що про неї думала. Чоловік підтримав свою маму, тому у мене не було вибору – я зібрала речі і поїхала від них. Спочатку я хотіла зробити текст на батьківство, а потім передумала. Витрачати на нього купу грошей, потім подавати на утримання, а він на старості може і на дочку якісь права пред’являти. Вирішила сама піднімати дитину, благо мама і бабуся мені допомагали.

Через 5 років в маршрутному таксі, я з донькою зустріла маму Миколи, яка їхала теж з маленькою дівчинкою років 4-х. Та навіть не привіталася, все намагалася розгледіти дитину, але я не дала їй цього зробити. Пізніше я дізналася, що Микола одружився відразу після того, як я поїхала. Ще раз став батьком і знову народилася дівчинка.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩