Я шалено кохала одного хлопця. Але його сім’я була дуже заможною, і всіляко перешкоджали нашим зустрічам. Їм здавалося, що він ще молодий, та наречену потрібно багатшу

Від долі не втечеш.Часто буває, особливо в справах любовних, що дуже любиш, але без відповіді. І починаєш голосити – ну чому так? Господи, нехай він буде зі мною і таке інше.

Але я на своєму досвіді переконалася, якщо щось не виходить, значить не доля, і значить, що доля для вас приготувала зовсім інше.І зазвичай це набагато краще того, що ви так шалено бажали. Просто потрібно бачити в цьому знак долі.

Так було і у мене, я в свої юнацькі роки, шалено кохала одного хлопця. Але його сім’я була дуже заможною, і всіляко перешкоджали нашим зустрічам.

Їм здавалося, що він ще молодий, та наречену потрібно багатшу. А він був, поки було щось нове, незвідане, він опирався на батьків.

А коли відносини стали розвиватися стабільно, домагатися було нічого, він перестав з ними лаятися, а просто по-тихому, підло розлучився. Скільки сліз було, з мого боку, скільки принижень і спроб возз’єднання.

А через три роки, я втомилася. І тільки коли я поставила остаточну крапку в своєму серці, у своїй голові, я зустріла свого майбутнього чоловіка.

Через 6 місяців ми одружилися. Тепер я найщасливіша жінка, мій чоловік найчудовіший, добрий і турботливий чоловік.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩