Зараз я часто телефоную свекрусі, вона до нас приїжджає. Я дуже її люблю і поважаю. Я щаслива в шлюбі. Для себе зробила висновок: навіть якщо свекруха – ангел у плоті, невістка не буде щасливою в її будинку. Так як я – мама і майбутня свекруха, я зроблю все, щоб сім’я мого чоловіка жила окремо

Три роки тому я вийшла заміж за чудову людину. Незабаром у нас народився син. Жили на зйомній квартирі і були щасливі.

Якось нам прийшла в голову ідея переїхати жити до мами чоловіка (на пару місяців). Варто сказати, що мама живе з молодшим братом чоловіка (16 років). Тут же у дворі, в окремому будинку живе старший брат чоловіка, з дружиною, двома дітьми.

У будинку мами нам виділили окрему кімнату, з окремим виходом. До речі, моя свекруха – гарна, добра і мудра жінка. Вона максимально не втручалася у внутрішні справи моєї сім’ї. Всіляко нам допомагала, і грошима, і з за сином дивилася.

Я без проблем здавала всі сесії в університеті. І незважаючи на удаваний комфорт, мені було дуже важко там жити.

Щовечора чоловік, в кімнаті мами, дивився телевізор. Там же і засипав, в кріслі. В цей час я сиділа в нашій кімнаті, читала синові книжки або качала його.

Днем чоловік працював або сидів з робочими розмовляв (у чоловіка з братом був бізнес, робочі кожен день поверталися “на базу”, в наш двір).

Так складалося, що з чоловіком я не могла поговорити по кілька днів. У будинку свекрухи ми прожили рівно рік. Було багато дрібних образ на свекруху і багато великих образ на чоловіка.

Плюс складні відносини з молодшим братом чоловіка. Він взагалі не розумів, хто це тут ходить, їсть з його холодильника.

Я постійно просила чоловіка, щоб він зі мною поговорив. Він же просто йшов в мамину кімнату, як у притулок. За рік спільного життя з мамою чоловіка, мною було пролито, напевно, відро сліз.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩