Відносини Надії не можна було назвати стабільними, хлопець то пропадав, то знову з’являвся, в загальному, поводився дивно. Якось ми з колегами організували колективний похід в ресторан і я побачила там хлопця Наді з іншою дівчиною

Тримайте язика за зубами, а очі закритими.

Багато років ми дружили з сусідкою Надею, відносини були теплими і довірчими. Подружка завжди ділилася зі мною радощами і бідами, так що сторонніми людьми нас назвати було не можна і здавалося, що ніяка сила не може зруйнувати дружбу.

Сварка сталася несподівано. У Наді з’явився молодий чоловік, вона закохалася і мріяла про те, як піде під вінець зі своїм обранцем.

Однак відносини їх було не можна було назвати стабільними, хлопець то пропадав, то знову з’являвся, в загальному, поводився дивно.

Якось ми з колегами організували колективний похід в ресторан і я побачила там хлопця Наді з іншою дівчиною.

Він на мене ніяк не відреагував, лише привітався і, не соромлячись, весело проводив час зі своєю дамою – цілував її при всіх за столом, веселився.

Я довго думала, чи потрібно це розповідати подрузі. З одного боку було зрозуміло, що вона сильно засмутиться, з іншого – поки вона перебувала в упевненості, що її коханий зайнятий на роботі, він добре проводив час.

Десь через місяць я сказала Наді, що бачила в ресторані. Після цього відносини між нами стали «остигати».

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩