Я була готова повністю порвати старі відносини і зануритися в новий роман як у вир з головою, що я і зробила. Я обожнювала його і не приховувала цього. Але ейфорія тривала зовсім недовго. Коли новоспечений об’єкт моєї любові зрозумів, що я підкорена, його інтерес до мене згас

Одного разу, два роки тому я випадково перетнулася з дуже цікавим хлопцем. Ми в різних компаніях ходили на один концерт, а потім нас усіх разом зібрав в кафе один товариш.

Пам’ятаю, як він підсів до мене, і ми весь вечір розмовляли. Він дуже мені сподобався, але на той момент я була пов’язана відносинами, нехай і невдалими, тому наше знайомство цим обмежилося.

Через два роки подруга скинула мені посилання на нього в соціальній мережі. Я додала його в друзі задля забави і ніяких планів не будувала, як раптом він почав активно проявляти до мене інтерес.

Слово за слово, і ми домовилися про зустріч. До речі кажучи, я все ще зустрічалася з тим же хлопцем, але мого нового знайомого це абсолютно не зупиняло. Наші відносини були дуже напруженими і конфліктними, через що я була в депресії, тому що відбулося побачення стало і воно для мене ковтком свіжого повітря.

Під час нашого спілкування у мене як ніби виросли крила. Він був щедрий на компліменти, галантний і чудовий в ліжку.

Я була готова повністю порвати старі відносини і зануритися в новий роман як у вир з головою, що я і зробила. Я обожнювала його і не приховувала цього. Але ейфорія тривала зовсім недовго.

Коли новоспечений об’єкт моєї любові зрозумів, що я підкорена, його інтерес до мене згас.

На мої повідомлення він відповідав коротко і безініціативно, а коли я пропонувала зустріч, у нього завжди знаходилися якісь невідкладні справи.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩