Збираємося розлучатися з чоловіком, після чого планую залишити дитину йому. Він же каже, що я зозуля

Для нашої сім’ї настали важкі часи. Ми розлучаємося з чоловіком і це дуже втомлює, нелегко, моторошно. Колишній чоловік повністю переклав всю вину за розвалений шлюб на мене. Ми з ним жили разом 6 років. Встигли народити сина, у чоловіка налагодився бізнес. І все начебто добре було. Про що ще можна мріяти?

Тільки щастя було примарним …

Чоловік якось різко змінив своє ставлення до мене. Став холодний з сином. Я думала, що так впливають проблеми на роботі, тільки як з’ясувалося, що причина всьому – коханка. Не знаю вже, чим вона його прив’язала, тільки я вже нічого не змогла вдіяти – він був невблаганний і сім’ю зберігати не бажав.

Я не стала противитися і тягнути гуму, повзати на колінах. До чого все це? Адже він вже все вирішив і навіть сам пішов подати на розлучення. Самі розумієте – був налаштований рішуче. Навіщо битися, як риба об лід?

Я в підсумку зібрала свої речі і пішла в невідомість. Все, що ми нажили, чоловік оформив на себе. Як підготувався, а? Відсудити у нього щось не вийде, тому що людина він впливова, зі зв’язками.

З одного боку, нічого страшного, тільки я ніде не працюю. І ніяких інших джерел доходу у мене немає – я не зможу забезпечити нас з сином навіть найнеобхіднішим. Домовилися, що син поки деякий час поживе з чоловіком. Недовго. Адже я повинна облаштуватися, знайти роботу. Я ж була зразковою дружиною і матір’ю, всю себе віддавала сім’ї. Тільки чоловік не оцінив цього.

Тільки зараз я не про себе думаю, а про свого синочка. Адже його батько хоче відмовитися від нього і не збирається забезпечувати. Рідних у мене немає – всі повмирали. А сама я з маленького міста, в яке повернутися і в якому вижити не зможу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩