У нас прийнято жити з батьками чоловіка, і ми вирішили жити з матір’ю чоловіка, на той момент вона була розлучена. Намагалася все робити, як годиться, мовчала на всі докори. Так і прожила я 17 років. Після його приїзду з санаторію я ненавмисно наткнулася на електронні путівки і розкрилася вся правда: насправді він їздив з іншою жінкою відпочивати в Прагу. Вислухавши, що я не молода і стала не приваблива для нього, але він не хоче розлучення, я виставила свекруху

Познайомилися ми з майбутнім чоловіком в університеті на другому курсі, це були перші серйозні стосунки в моєму житті. Відразу після закінчення навчання ми справили невеличке весілля.

За місцевими звичаями у нас прийнято жити з батьками чоловіка, і ми вирішили жити з матір’ю чоловіка, на той момент вона була розлучена. Я не думала, що буде дуже складно жити однією сім’єю, намагалася все робити, як годиться, мовчала на всі докори, тільки плакала у себе в кімнаті. Звичайно, бувало, що я теж показувала характер, але намагалася не переступати межу. Так і прожила я 17 років.

Щодня були якісь причіпки з боку свекрухи, неприємні висловлювання на мою адресу про те, що я затримуюся на роботі, що я невідповідальна, що я маю забезпечувати свою сім’ю сама, а чоловік мені нічого не винен.

Казала ще свекруха, що чоловік високий, а я невисокого зросту, що діти, дві доньки, успадкували від мене всі мінуси. І кінця цим закидам не було важко, а як ще може бути, коли чуєш кожен день «Ти не така, як треба, мати», «Ти не така, як треба, дружина».

Чоловікові я часто скаржилася на ці відносини з його матір’ю, але він брав тільки її сторону, просила все залишити їй і піти з дітьми жити окремо, але чоловік був неухильний.

В останній рік спільного життя я відчула, як він віддаляється від мене і дітей, що не хоче проводити з нами час, грубо поводився зі мною. Я все терпіла, і його поїздки на навчання до столиці протягом 10 років, сама тягнула сім’ю і брала підробітки.

Потім він влаштувався на хорошу роботу, почав заробляти. Я думала, можу розслабитися і проводити більше часу з ним, планувала поїхати кудись, але він мені сказав, що втомився від мене і матері, і поїхав відпочивати відразу ж після Нового року в санаторій для підкріплення здоров’я.

Після його приїзду з санаторію я ненавмисно наткнулася на електронні путівки і розкрилася вся правда, що насправді він їздив з іншою жінкою відпочивати в Прагу.

Мені було важко, не передати як, в цей же час я дізналася, що моя мама хвора. але чоловік мені сказав, що нічим не може допомогти мені і я повинна свої проблеми вирішити сама, для мене зайвих грошей немає.

Розуміючи все, що я людині байдужа і вислухавши, що я не така вже й молода і стала не приваблива для нього, і він більше не любить мене, але при цьому не хоче розлучення, втратити сімейний статус в очах родичів, друзів, колег.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩